Yalıdan “Evde Kalın” Çağrısı Yapan Arzu Sabancı Ailesine Söz Geçiremiyor: Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı New York’ta!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Yalıdan “Evde Kalın” Çağrısı Yapan Arzu Sabancı Ailesine Söz Geçiremiyor: Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı New York’ta!

Sabancı ailesinin sansasyonları bitmek bilmiyor! Geçtiğimiz haftalarda ailenin üstüne musallat olan Aygün Aydın’dan sonra bu hafta da ailenin en büyük oğlu Hacı Sabancı nişanlısı Nazlı Kayı’yla birlikte New York’a tatile gidince ortalık karıştı! Sanki Arzu Sabancı geçtiğimiz haftalarda “Evde Kalın” çağrısı mı yapmıştı ne?

Sabancı Ailesi

Sabancı Ailesinin Sansasyonları Bitmiyor!

Türkiye sosyetesinin en konuşulan ailelerinden biri şüphesiz Sabancılar! Aşk hayatları, açıklamaları, giydikleri, taktıkları, çapkınları… Sabancı’ların sansasyonlarının sonu bir türlü gelmiyor. Geçtiğimiz hafta bir dönem Hakan Sabancı ile adı aşk dedikodularına karışan Aygün Aydın’ın Sabancı ailesinin en çapkın üyesini Instagram’dan ifşa etmesi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Ancak hıncını alamayan Aygün Aydın, bütün hafta boyunca hakaretlerine, iddialarına ve ithamlarına devam etti. Sabancı ailesinden hiçbir yanıt alamayınca daha da hırçınlayan güzelimiz; bu defa da Söylemezsem Olmaz yorumcularından Seren Serengil ve Arto’yla kavgaya tutuştu! Son olarak ise ağlayarak story paylaşan Aygün Aydın; Türkiye’yi terk edip Londra’ya gitmiş. Hakan Sabancı cephesinde sansasyonlar durulurken bu defa da Hacı Sabancı’nın New York tatili başladı!

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı New York’ta!

Geçtiğimiz aylarda Nazlı Kayı ile nişanlanan Hacı Sabancı, Ağustos ayında nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Bir süredir evden çıkamayan çiftimiz çok sıkılmış olacak ki soluğu New York’ta aldı. Sık sık New York’tan fotoğraf ve videoları Instagram’dan paylaşmaktan geri durmayan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, Arzu Sabancı’nın “Evde Kal” çağırısını görmemiş sanırım!

Bildiğiniz gibi Arzu Sabancı geçtiğimiz haftalarda boğaza nazır yalısından bir görüntü paylaşarak tüm Türkiye’ye “Evde Kal” çağrısı yapmıştı; “Aşı da olsanız, hastalığı geçirmiş, antikorunuz da olsa risk her zaman var. Evde kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve mesafeye devam… Tam kapanma olmasa bile biz kendi irademizle tam kapanma yapabiliriz…Yaz aylarını, güzel günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden… Sakın evde sıkıldık demeyin. Rahat nefes aldığını güne… Evinizde olduğunuza şükrederek, evde kalmaya devam”

Arzu Sabanci

Hatta Arzu Sabancı bu paylaşımından sonra sosyal medyada linçlenince ikinci bir açıklama yapmak zorunda kaldı; “‘Çok zor ve acılı bir süreç. İnsanlar zor nefes alarak, ateşler içinde hastane odasında bir saati yaşasalar, 365 gün evde kalmaya razı olurlar. Lütfen herkes kendisini korusun. Allah bu hastalıkla mücadele edenlere de yardım etsin. Benim tek amacım iyi niyetli olarak ‘evde kal’ çağrısı yaparak salgın sürecinde insanları korumaktı.” Arzu Sabancı’nın oğlu ve müstakbel gelini bu “evde kal” çağırısını duymamış olacak ki; New York’ta tatillerine son hız devam ediyorlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz