Kırmızı Oda’daki Büyük Bilmece! Meliha’nın Başına Neler Gelecek?

Aleyna

TV8

10 Ekim 2020

Kırmızı Oda’daki Büyük Bilmece! Meliha’nın Başına Neler Gelecek?

İlk bölümünden beri tüm Türkiye’yi ekrana kilitleyen Kırmızı Oda dizisi dün akşam yine zirveye oturdu. Sosyal medyada en çok merak edilen konu ise Meliha karakterine ne olacağı.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi, gerçek hayat hikayelerini anlatıyor. Bir psikiyatri kliniğine gelen danışanların anlattıkları her hafta gündemi sarsıyor. Kırmızı Oda’nın dün akşam yayınlanan altıncı bölümü de yine reyting listelerinin zirvesinde ve sosyal medyanın gündemindeydi. En çok merak edilen konu ise Meliha karakterinin başına nelerin geleceği oldu.

Meliha Kurtulacak Mı?

Kırmızı Oda, her hafta psikiyatri kliniğine gelen farklı insanların hayatlarına odaklanıyor. Dolayısıyla Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen gibi psikiyatri kliniğinin çalışanlarını canlandıran oyuncular hariç neredeyse herkes konuk oyuncu. Örneğin ilk bölümde diziye katılan Hande Doğandemir ve Salih Bademci’nin hikayesi ev içi şiddet konusunu ele alıyordu. Sorunlarını çözen çift diziden ayrıldı ve yerlerine her hafta farklı danışanlar geldi.

İlk bölümden beri izlediğimiz Evrim Alasya’nın hayat verdiği Meliha ve ikinci bölümde diziye katılan, Melisa Sözen’in oynadığı Alya karakterlerinin dizide çok daha uzun süre yer alacağı tahmin ediliyordu. İlk bölümden beri hayatıyla ilgili detayların izleyicileri sarstığı Meliha, geçen hafta yangında ölen kızını anlattı ve asıl derdini hepimiz öğrendik. Dün akşam yayınlanan bölümde ise Meliha karakterinin intihara teşebbüs etmesi herkesi şok etti.

Meliha’nın Öyküsü Bitecek

blank

Ölen kızının acısına daha fazla dayanamayan Meliha, doktorunu arayarak “Sesimi bir tek sen duydun” dedi ve bir tekneden atlayarak intihar etmeye çalıştı. Bu sırada yangında öldüğünü söylediği kızı Melek’in ortaya çıkışı herkesi şaşkına çevirdi.

Meliha, kızını göremeden ölecek mi yoksa kızıyla yeni bir hayata mı başlayacak? Bunu net bir şekilde gelecek hafta göreceğiz ancak Meliha’nın hikayesinin artık biteceği kesin.

Evrim Alasya Yeni Bir Diziye Başlıyor

blank

Meliha’yı oynayan Evrim Alasya’nın adı Şahmeran kod adlı iddialı projenin başrolü için geçiyor. Demet Akbağ’ı yıllar sonra bir dizide oynamaya ikna eden Şahmeran projesi için Evrim Alasya, Demet Gül, Yusuf Çim ve Bekir Aksoy’un adı geçiyor. Bu durumda Meliha’yı haftaya son kez görme ihtimalimiz neredeyse kesinleşti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz