Yüksek Sosyete’de Ece’yi Yıkan Olaylar

22 Temmuz 2016
Yüksek Sosyete’de Ece’yi Yıkan Olaylar

Star TV ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak yayınlanmaya başlanan Yüksek Sosyete dizisi kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine hitap etmeyi başarmış durumda. Başrollerinde Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü gibi ünlü isimlerin yer aldığı Yüksek Sosyete dizisi son olarak dün akşam 5. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı.

Perşembe akşamlarının en sevilen dizisi haline gelen dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde işlerin daha da karışacağı dün belli oldu. Kerem ile Şirin'in ilişkilerinin sona ermesi ve Cansu'nun ailesinden ayrılarak Ece ile birlikte yaşamaya karar vermesi herkesin hayatındaki dönüm noktasını yaşamasına yol açacak.

Işıl ile Süreyya'yı Bekleyen Kötü Sürpriz

Ece'nin gönlünü almak konusunda ısrarlı davranışlar sergileyen Mert ise dört kişinin katılacağı bir piknik organizasyonu düzenler. Kerem ile karşılaşmamak adına sürekli köşe bucak kaçmaya çalışan Cansu ise Kerem'in evlenmeyeceğini öğrenmiş olan Ece'nin ısrarlarına dayanamayarak piknik teklifini kabul eder.

Böylelikle dörtlü bir araya gelir ve yakınlaşmaların yaşanabileceği pikniğe doğru yola çıkarlar. Diğer yandan Metin ise Süreyya'yı geri kazanabilmek için romantik sürprizler yapmaya başlayacaktır. Olaylardan haberi olmayan Işıl ise Süreyya ile yaşadığı savaşın galibi olduğunu düşünmeye başlar. Ancak iki tarafı da bekleyen kötü bir sürpriz gelmek üzeredir.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz