Paramparça 58. Bölümünde Yalanlar Ortaya Çıkıyor

Paramparça 58. Bölümünde Yalanlar Ortaya Çıkıyor

Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın başrollerinde yer aldığı Star TV’nin efsanevi dizisi Paramparça’nın 58. bölümü ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Dizinin yeni bölümünde Dilara, oğlu olan Demir’i artık kucağına alabilecek. Cihan ise Harun’un bebeği olmasını ve babalık yapıyor olmasının üzüntüsünü yaşamaya başlar.

Rahmi Bey’in yalıya ani bir karar ile gitmesi ve paraları masaya fırlatması büyük bir etki yaratmıştır. Bunun sebepleri açıklayacak olan Rahmi Bey, Deniz’in annesine giderek Nergis hakkında bildiği tüm olayları Cihan’a açıklama kararı alır. Ozan’ın Zeynep’i kendisinde soğutma girişimlerini hazırlarken tonlarca parayı harcadığı da ortaya çıkar.

Cihan’ın sinir krizleri geçirmesine sebep olan Hazal’ın söylediği yalanlar artık Hazal’ı da tehlike çemberinin içerisine almaya başlamıştır. Bu durumdan oldukça rahatsız olmaya başlayan Hazal, psikiyatristi olan Ayşe ile görüşmeye karar verir. Dilara’yı unutmakta zorluk yaşayan Harun’un geçirdiği zor günleri öğrenen Ayşe şaşkınlık içerisinde kalır.

Gerilimin yükselmeye başladığı Cihan ve Ozan ikilisi arasında evlerini satışa çıkartmaktan başka bir çare kalmamıştır. Rahmi Bey’e evi sattıktan sonra paraları getiren Deniz, Cihan ile Rahmi Bey’in arasındaki konuşmaları duyunca şok olur.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz