Yeni İnternet Dizisi Kanaga Geliyor

19 Mart 2016
Yeni İnternet Dizisi Kanaga Geliyor

Televizyon ekranlarında uzun süredir gözükmeyen Mehmet Günsür’un diğer dizilerden daha farklı bir şekilde sadece internet üzerinden yayınlanacak yeni dizisi Kanaga ile ekranlar geri döneceği ortaya çıktı. Ünlü ve yakışıklı oyuncu önümüzdeki dönemlerde yalnızca internet üzerinden yayınlanacak olan Kanaga adlı dizi ile karşımızda olacak.

Sosyal medya platformu olan Instagram hesabından diziye ait set görüntülerini paylaşan ünlü oyuncu Mehmet Günsür dizinin senaryosu hakkında da ufak ipuçları verdi. Mehmet Günsür’un resmi hesabından paylaştığı Kanaga dizisine ait fotoğrafların altında ‘Fizikçinin, babasını bulma arayışı üstüne kurulu bağımsız bir internet dizisi olacak.’ notunu düştü.

Sadece İnternet Üzerinden Yayınlanacak

Tamamen bağımsız olarak çekilecek olan yeni Kanaga adlı dizi televizyon ekranlarında yayınlanmayacak. İnternet projesi olarak hayata geçirilecek olan projenin benzerlerinin daha önce denenmiş olması ve gerekli ilgiyi görmemiş olması ise akıllarda soru işaretlerine yol açıyor.

İnternet kullanıcılarının alışkanlık olarak hala televizyon üzerinden dizileri izlemeye devam etmeleri bu tür bağımsız projelerin gerektiği ilgiyi görememesine ve yayından kaldırılmasına yol açabiliyor. Mehmet Günsür’un uzun süredir ekranlarda olmaması ise bu dizinin başarılı olabileceğine ilişkin haberleri ortaya çıkartıyor. Dizinin yayın tarihi ise şimdilik bilinmiyor.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz