Babam ve Ailesi Yeni Bölümünde Korkunç İntikam Planı

admin

Kanal D

26 Eylül 2016

Babam ve Ailesi Yeni Bölümünde Korkunç İntikam Planı

Kanal D ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Babam ve Ailesi’nin 2. bölüm fragmanı nihayet ortaya çıktı. Pazartesi akşamlarının yeni favori dizilerinden olan Babam ve Ailesi dizisinde bu hafta ilginç gelişmeler yaşanacak. Kadir’in tekliflerinden sonra her iki aile tarafı da bu teklifi onur kırıcı bulacak. Mert’in ise durumu gittikçe ağırlaşırken bu durum karşısında teklifleri kabul etmek zorunda kalacaklar.

Nilgün’ün ameliyata girmek üzere olan oğlu Kadir için endişelenmeye başlaması sürerken, Suzan’ın hazırladığı intikam planlarından kimsenin haberi yoktur. Oğulları ameliyatı beklerken Suzan’ın planlarını öğrenen Kemal’in tepkisi ise bir hayli sert ve kırıcı olacaktır.

Kemal İpekçi’nin İstanbul’daki karısı Suzan, oğlu Mert ve kızı Çiçek ile mutlu bir aile yaşamı sürmeye çalışması bu planlardan sonra büyük bir sekteye uğrayacaktır. Ancak Suzan’ın hain intikam planlarını Kemal’in önceden sezmiş olması olayların gidişatını değiştirecektir.

Pazartesi akşamları saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Babam ve Ailesi dizisinin yeni bölümünü bu akşam saat 20:00’da Kanal D’de izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz