Tatlı İntikam 24. Bölümünde Pelin ve Sinan Bambaşka Hallerde

admin

Kanal D

1 Ekim 2016

Tatlı İntikam 24. Bölümünde Pelin ve Sinan Bambaşka Hallerde

Bu hafta 24. bölümü ile ekranlara gelecek olan Tatlı İntikam dizisinin yeni tanıtım fragmanında herkesi şoke edecek gelişmeler var. Yeni bölüm fragmanında yaşanan olayların 1 yıl sonrası gösterilecek. Sinan ve Pelin’in yaşadığı inanılmaz değişim ise oldukça ilginç anların yaşanmasına sebep olacak.

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Tatlı İntikam’ın yeni bölümünde son derece hareketli sahneler yer alacak. Filiya’da Ceyda’nın sebep olduğu yangın Sinan ve Pelin’in hayatının alt üst olmasına yol açacak. Pelin ise başlarındaki kötü olaylar ile mücadele etmeye çabalarken kendisini bir çıkmazın içerisinde bulacak.

Sinan ile birlikte başlarına bugüne kadar hep kötü olaylar gelen ikilinin ailelerinin yanlarında olmaması da onlar için mutsuzluk sebebidir. Pelin bu sebeplerden dolayı Sinan ile evlenme konusunda konuşmaya başlar. Sinan, Filiya’nın şokunu üzerinden atamadığı için Pelin’in içerisinde bulunduğu umutsuzlukla birlikte tam anlamıyla sarsılacaktır.

Sinan’ı artık beklemekte olan büyük bir zorlu sınav vardır. Sinan, Filiya’yı eski günlerine döndürebilmek için elinden geleni yapmaya başlar. Ancak tüm bu olaylar yaşanırken Rüzgar boş durmak yerine elindeki tüm kozları kullanmayı tercih edecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz