Yeşil Deniz 58. Bölümü ile Geliyor

admin

TRT 1

24 Ocak 2016

Yeşil Deniz 58. Bölümü ile Geliyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisi son olarak 57. bölümü ile ekranlara gelmişti. Yeni gelişmelerin yaşandığı Yeşil Deniz dizisi Pazartesi akşamlarının en fazla izlenen dizileri arasında yer alıyor. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği dizide samimi bir senaryo işleniyor.

Ege bölgesinin İzmir ilindeki Ödemiş ilçesinde çekimleri süren Yeşil Deniz dizisi 90’lı yıllardan günümüze gelerek dostluğu samimi bir şekilde ekranlara taşıyor ve izleyenlere sunuyor. Yeşil Deniz dizisinin 58. yeni bölümü ise 1 Şubat Pazartesi akşamı ekranlara gelecek.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ameliyat olan Hafize’nin tekrar ortaya çıkıp çıkmayacağı bu bölümde büyük bir merak konusu olmaya devam edecek. Hafize’nin ameliyatı olduğu için gözleri sargılı durmaktadır. Hafize’nin doktorları ise ameliyatın başarılı bir şekilde tamamlandığını ona söylerler. Süleyman ile telefonda görüşen sadıçlar vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde İzmir’e doğru yola çıkarlar. Onları bekleyenlerin içinde ise tuhaf bir huzur ve umut oluşmaya başlamıştır.

Diğer yandan Hafize’nin yeniden görebilme ihtimallerine karşılık evini tadilatta gibi gösterebilecekleri yeni bir usta arayışı başlar. Sadıçlar, Hafize’nin ameliyat parasını da ödemek için araştırma yapmaya devam ederler. Piyangonun sahibinin Rafet olmadığını öğrenmeleri sadıçların tekrar zor durumlar yaşamasına sebep olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz