Masumlar Apartmanı’nın Yıldızından Takipçisine Engel! Farah Zeynep Abdullah: Sizi Sevmedim Engelliyorum!

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Yıldızından Takipçisine Engel! Farah Zeynep Abdullah: Sizi Sevmedim Engelliyorum!

Güzel Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, ekranların olduğu gibi sosyal medyanın da sevilen yüzlerinden biri. Ancak hayranları tarafından beğeniyle takip edilen Farah Zeynep Abdullah, zaman zaman takipçilerinin yorumlarına beklenmedik tepkiler verebiliyor.

Zirveye Yerleşti

İlk olarak Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı Aylin karakteri ile hayatımıza giren Farah Zeynep Abdullah, o zamandan beri severek izlediğimiz isimler arasına girdi.

blank

Sonrasında Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl gibi fenomen dizilerde de rol alan Abdullah, başrollerinde oynadığı Bir Küçük Eylül Meselesi, Unutursam Fısılda ve Bizim İçin Şampiyon filmleriyle zirveye yükseldi. Yeteneği Cem Yılmaz’ın gözünden kaçmayan Farah Zeynep Abdullah, Arif V 216’da Ajda Pekkan’ı canlandırdı.

blank

Oyunculuğu ile olduğu kadar sesiyle de dinleyenleri büyüleyen ünlü oyuncu, Bir de single çıkartarak adını tüm Türkiye’ye duyurdu.

Şimdi Masumlar Apartmanı’nın İnci’si

blank

Şu sıralar Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakteri ile izlediğimiz güzel oyuncu, zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Televizyon ekranlarında olduğu kadar sosyal medyada da sık sık karşımıza çıkan Farah Zeynep Abdullah, takipçileri ile diyaloğa girmekten kaçınmıyor. Ancak ünlü oyuncu, zaman zaman takipçileriyle zıtlaşıp gözlerinin yaşına bakmadan engelliyor!

Acımadan Engelliyor!

blank

Boyun fıtığından muzdarip olan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, dün twitter hesabından ‘Boyun fıtığı. Nokta koydurtacak kadar boyun fıtığı.’ şeklinde bir paylaşım yaptı. Paylaşımına takipçilerinden yorumlar gecikmedi.

blank

Bir takipçisinin ‘Omur düzleşmesi 10 gömlek daha büyüktür’ şeklindeki yorumundan hoşlanmayan Abdullah, sinirlenerek ‘Bu nasıl kıyas’ sorusunu sordu. Takipçisinden gelen ‘Çok acılı’ şeklindeki cevaba kızan güzel oyuncu ‘Sizi sevmedim. Engelliyorum’ diyerek takipçisinin twitter hesabını engelledi. Ünlü oyuncunun bu hareketine diğer sosyal medya kullanıcılarından ‘Aga ne dedi de engelliyorsun? Ayıp değil mi?’ , ‘Kral yine yargı dağıtıyor’ şeklinde yorumlar geldi. Ünlü oyuncunun takipçisiyle girdiği bu diyaloglar, instagram fenomeni Burak Altındağ tarafından Instagram hesabında paylaşıldı.

Benzer Haberler

Burcu 8 Mayıs 2021

Şöhret bozması diyoruz biz buna. Hanımefendi kötü birşey dememiş ne bu kibir nedir bu saygısızlık anlamak mümk0n değil. Sevdiğim bir oyuncuydu ama kişiliği sevilmeyecek durumdaymış

Yorum Yaz