Pınar Altuğ ve Ebru Cündübeyoğlu Yıllar Sonra Boy Ölçüşüyor! Aralarındaki Tartışma Herkesi Şok Etti

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Pınar Altuğ ve Ebru Cündübeyoğlu Yıllar Sonra Boy Ölçüşüyor! Aralarındaki Tartışma Herkesi Şok Etti

Son zamanlarda sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Pınar Altuğ bugün de Instagram hesabından Ebru Cündübeyoğlu ile birlikte oldukları bir sahneyi paylaştı. Yıllar önce birlikte rol aldıkları Omuz Omuza dizisinden bir sahneyi paylaşan Pınar Altuğ oyuncu arkadaşı ile adeta boy ölçüşüyor. İşte Pınar Altuğ’un paylaşımından o sahne!

Benim Boyum Senin Boyunu Döver

Kanal D’nin 2004 yılında yaınladığı dizilerden birisi olan Omuz Omuza hepimiz için bir nostalji doğrusu. İşte Pınar Altuğ bugün tam da bu nostaljiye parmak basan bir paylaşım yaptı. Dört kadın karakterin başrolü oynadığı dizide Nisan, Sevilay, Firdevs ve Halide yakın arkadaşlardır. Dizide her karakterin bir aşkı var ve hepsi de aynı evde kalırlar. Ancak bir ara Sevilay evlenir ve eşi Kemal’le birlikte üst kata taşınır. Nisan ie Amerika’ya gider ve dört yakın arkadaş bir şekilde ayrı hayatlar yaşamaya başlarlar.

Ebru Cündübeyoğlu’nun Kariyeri

Pınar Altuğ daha sonrasında Davetsiz Misafir, Deli Dolu, İlk Aşkım, Aile Reisi ve tabii kült dizimiz Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i olurken Ebru Cündibeyoğlu da kendi yolunda ilerlemeye devam etti. 1974 doğumlu olan Ebru Cündübeyoğlu, ilköğretim ve Lise eğitimini İstanbul’da aldıktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olur. Ancak eğitiminin çok dışında bir kariyer planlayan Cündübeyoğlu TRT’de “Bir Başka Gece” programında sunuculuğa başlar. Sonrasında gelen dizi ve sinema projeler ile artık tüm kariyerini bu yönde sağlamlaştırır.

Nostaljik Paylaşım

blank

Bir şekilde aynı jenerasyonun ve ekiplerin oyuncuları olan Pınar Altuğ ve Ebru Cündübeyoğlu’nun Omuz Omuza dizisindeki performansları ise bugün Pınar Altuğ’un birçok takipçisi tarafından yeniden hatırlandı. Ünlü oyuncu paylaşımının ardından kısa sürede birçok takipçisinden çok sayıda beğeni topladı. Ve bu paylaşım iki güzel oyuncunun yeniden bir projede bir araya gelip gelmeyeceklerini akıllara getirdi.

Benzer Haberler

Zeynep 19 Mayıs 2021

Çok saçma bi kavga

Yorum Yaz