Demet Akalın Sahnelere Geri Dönebilmek İçin Sinan Akçıl’ı Bakın Nasıl Kullandı! Uyumayalım Arkadaşlar

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Demet Akalın Sahnelere Geri Dönebilmek İçin Sinan Akçıl’ı Bakın Nasıl Kullandı! Uyumayalım Arkadaşlar

Pandemi nedeniyle kötü günler geçirdiği konusunda her fırsatta veryansın eden Demet Akalın bu sefer de Sinan Akçıl’ın bu konudaki paylaşımını adeta havada yakaladı. 1 Haziran itibariyle artık normal yaşama geçmeyi ümit eden Akçıl’ın paylaşımını kendi Instagram hesabından paylaşan Demet Akalın bakın bu konuda ne söyledi!

Uyumayalım Arkadaşlar

Sinan Akçıl’ın pandemideki kapanmalara karşı sosyal medya hesabından paylaştığı isyana Demet Akalın’dan da ses geldi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın Instagram hesabından paylaştığı story’de “1 Haziran itibariyle inşallah işimize dönelim artık yeter” mesajının altına “Sinan başlattı uyumayalım arkadaşlar” diyerek Sinan Akçıl’ı da etiketledi. Bir süredir konser veremediği için ekonomik anlamda zor günler geçirdiği ile sık sık gündeme gelen Demet Akalın Sina Akçıl’ın bu konudaki isyanına da sessiz kalmadı.

Sina Akçıl’ın Pandemi İsyanı

Sinan Akçıl bir süre önce de “Son günlerde aşı tartışması yaşanıyor senin bununla ilgili düşüncen ne?” diye soran bir kişiye ilginç bir cevap vermişti. Akçıl soruyu soran muhabire “Aşı çıksın bırak olmayı, içerim. Resmen içeceğim. Bir an önce çıksın, aşımızı olalım eski günlerimize geri dönelim. Konserlerde insanlarla tekrar buluşalım. Hayatımız normale dönsün yeter ki aşı çıksın hangi aşı çıkarsa çıksın hemen olacağım” şeklinde cevap vermişti.

Demet Akalın da Az İsyan Etmemişti

blank

Ünlü şarkıcı ve sunucu Demet Akalın da pandeminin ortaya çıkmasından bu yana salgından çok etkilendiğini söyleyen isimler arasında yer alıyor. Tüm dünyayı saran bu virüs nedeniyle ekonomik durumunun oldukça kötü etkilendiğini açıklayan Demet Akalın ilk zamanlarda alınan önlemleri fazlasıyla eleştirenler arasındaydı. Ancak kendisi de bir ara virüse yakalanmış ve zor günler geçirmişti. Sosyal medyada sık sık yaptığı bu açıklamalarla gündeme gelen ünlü sanatçı açtığı lüks restoran ve yaptığı lüks tatillerle de eleştiri topuna tutulmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz