Vartolu ve Yamaç’ın Son Ortak İşi: Koçovalıların Çukur’unda Yeni Dönem Başlıyor! Çukur 129 Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Vartolu ve Yamaç’ın Son Ortak İşi: Koçovalıların Çukur’unda Yeni Dönem Başlıyor! Çukur 129 Bölüm Fragmanı

Show TV’nin sevilen aksiyon dizilerinden birisi olan Çukur’da Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelirken Amca’nın işi gittikçe daha zor bir hal almaktadır. Vartolu’nun da yeniden aileye dönmesi ile birlikte eski gücüne geri dönen Koçovalılar Çukur’da eski günlere yeniden dönebilecekler mi?

Çukur 128. Bölümde Yaşananlar

Geçtiğimiz hafta Celassun’un ve Karaca’nın cesetlerinin bulunmasının ardından Vartolu yeniden aileye geri döner. Bu kayıpla beraber büyük bir sarsıntı yaşayan Koçovalılar için tek olumlu şey bir araya gelmeleri olur. Bu bir araya geliş Amca için iyi olmamıştır. Hatta Amcanın yaptığı her şey ortaya çıkar ve artık tek yumruk olan Koçovalılar onun için büyük bir tehlike ve tehdide dönüşür. Koçovalı kardeşlerin bir araya gelmelerinin yanı sıra mahalle de yeniden bir toparlanma yaşar. Artık tüm Çukur aynı eski günlerdeki gibi Yamaç ve ailesinin etrafında kilitlenir.

Çukur 129. Bölüm Fragmanı

Çukur 129. bölüm fragmanında ise kendilerini toparlayan Koçovalı kardeşlerin en büyük amaçları Amca’yı tamamen ortadan kaldırmak ve yepyeni bir Çukur yaratmaktır. Bu son işi de birlikte göğüsleyen Yamaç ve Vartolu bunun ardından yepyeni bir gelecek kurmayı planlarlar. Ancak Amca’yı ortadan kaldırmadan bunu başaramaaycaklarının farkındadırlar.

Benzer Haberler

Serhat 19 Mayıs 2021

Selamlaşma

Yorum Yaz