İlişki Durumu Karışık Dizisi Yayından Kaldırılıyor mu?

admin

Show TV

19 Aralık 2015

İlişki Durumu Karışık Dizisi Yayından Kaldırılıyor mu?

Uzun süredir İlişki Durumu Karışık adlı başarılı dizinin ekranlardan kaldırılacağı hakkında birtakım dedikodular ortalıkta dolaşıyor. Kıskançlık ve alakasızlıklar zincirinin devamı niteliğindeki yeni bölüm ise bu akşam yayınlanacak. İlişki Durumu Karışık dizisinde Can, Elif’e hazırladığı sürpriz ile herkesi şaşırtırken, Murat ve Ayşegül’ün de yeni bir aşka yelken açması bekleniyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği başarılı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda ise Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece gibi genç ve ünlü isimler yer alıyor. Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosu ise Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından yazılıyor.

Final Soruları Cevapsız Bırakıldı

İlişki Durumu Karışık dizisinin 23. bölümünde, Murat kendi iç dünyası ve aşkı arasında kalıyor ve iki misafir planlarını aniden değiştirmesine sebep oluyor. Misafirlerin gelişi Elif’in durumunu da zora sokuyor. Aniden gelen tehdit ile Mediha’nın ise sabrı taşmaya başlıyor. Düğün hazırlıklarını yapmak üzere olan Can bir anda kendisini büyük bir girdabın içerisinde buluyor. Bütün bu olanlardan kurtulmak isteyen Can ise Elif’e ilginç bir teklif sunuyor.

Can Tekin’in annesi rolündeki Nurseli İdiz’in yeni bölüm çekimlerine gelmemesi ve dizinin final yapacağı hakkında dedikoduların gündemde olması ise başarılı yapımın sona erip ermeyeceği konusunda izleyenlerin akıllarında soru işaretlerine yol açıyor. Çekimler sırasında oyunculara sorulan ‘Final olacak mı?’ soruları ise yanıtsız kalıyor. Dizinin yeni bölümünü bu akşam saat 20:00’da Show TV’de izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz