Poyraz Karayel’in Son Bölüm Detayları Belli Oldu

admin

Kanal D

7 Ocak 2016

Poyraz Karayel’in Son Bölüm Detayları Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı Poyraz Karayel dizisinde heyecan dolu bölümler hız kesmeden devam ediyor. Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Özkan Uğur ve İdil Fırat gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümü ile günün en fazla izlenen dizisi olmayı başardı.

Çarşamba akşamı ekranlara gelen yeni Poyraz Karayel bölümü A/B SES’te %7.33 reyting ve %18.89 izlenme payı ile birinciliği almayı hak etti. Sosyal medyada da en fazla konuşulan dizilerden olan Poyraz Karayel, #HangisiGerçek tag’i ile dün akşam TT listesine girmeyi başardı.

Son Bölümde Neler Oldu?

Poyraz, Meltem ve İsmail ilk kez bütün gerçekleri yüz yüze konuşma kararı alırlar. Sefer, Sema ile ilgili öğrenilen detaylardan sonra soluğu Sema’nın kapısında alır ve Sema’ya hastalığını öğrendim diyerek gerçekleri paylaşmak yerine farklı bir yol izler.

Ayşegül Poyraz’ın Selin Karaca ile ilgili belirttiği detaylar ve yalanlar ise yüzüne vurulmak üzeredir. Kurnazca bir plan yapmaya başlayan Ayşegül, plan sonucunda Poyraz ve Selin’i bir araya getirir. Poyraz bu buluşmaya geldiği andan itibaren kendisini kapana kısılmış hissetmeye başlar.

Poyraz’ın hem Ayşegül hem de Selin’in gönlünü alması gereklidir. Selin’in peşindeki tehditlerden ise kimsenin haberi yoktur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz