Kiralık Aşk Dizisi Kanal Değiştiriyor

admin

Haberler

7 Ocak 2016

Kiralık Aşk Dizisi Kanal Değiştiriyor

Haziran ayından beri Cuma akşamları yayınlanan ve reyting sıralamalarında en üst sıraya yerleşmeyi başaran Kiralık Aşk dizisi ile ilgili yeni haberler gelmeye başlıyor. Son günlerde sürekli farklı haberler ile gündeme gelmeyi başaran dizi ile ilgili bugün Kanal D ekranlarına transfer edilebileceği haberleri çıktı.

Dizinin Kanal D’den transfer teklifi aldığı haberi ile birlikte aynı zamanda yayın saati ile ilgili de ufak bir değişikliğe uğrayabileceği ortaya çıktı. Elgin Sangu ile Barış Arduç’un çalışma saatleri ile ilgili çeşitli sıkıntılar yaşaması ve geçtiğimiz günlerde Elgin Sangu’nun bu konu hakkında oldukça sert tepkiler vermesi dizinin yayın saatlerinin değişebileceğini akıllara getirdi.

Dizi Çekim Sürelerine Tepki Var

Günde dizi setine 12 saat kadar vakit ayırdıklarını belirten oyuncular yapım şirketine taleplerini ileterek daha az çalışmak istediklerini ve özel hayatlarına vakit ayıramadıklarını bildirmişler. Dizi setlerinde bir ilk olarak gerçekleşen bu tepki eğer olumlu sonuçlanırsa diğer dizilerin de çekim sürelerinin kısalması bekleniyor.

11 Temmuz 1988 İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu Öyle Geçer Bir Zaman Ki dizisinde yer alan Jale karakteri ile milyonların beğenisini toplamayı başarmıştı. Hemen ardından Aşk Kaç Beden Giyer dizisi ile ekranlara gelen ünlü oyuncu, son olarak Star TV’de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol almıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz