Racon Dizisi Reyting Şoku Yaşıyor

admin

Haberler

14 Nisan 2015

Racon Dizisi Reyting Şoku Yaşıyor

Ekranlarda uzun bir süre boyunca iddialı tanıtımları yapılan ve büyük bir bütçe ayrılan Racon dizisine ait reyting sonuçları gelmeye başlıyor. İzleyiciler tarafından büyük bir heyecan ile beklenen Racon Ailem İçin dizisine ait reyting sonuçları fazlasıyla şaşırtıcı. Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya ve Seçkin Özdemir’in paylaştığı dizinin reyting sonuçları yapımcıların hayal kırıklığı yaşamasına sebep oldu.

Son yayınlanan bölümü ile birlikte reyting sıralamalarında 28. sırada kendisine yer bulabilen dizinin 2. bölümü ise reyting sıralamalarında 47. sıraya kadar düşüş yaşamış durumda. Kitapları yüzbinlerce adet satan polisiye romanı yazarı Ahmet Ümit’in hayat hikayesinin ekranlara sunulduğu dizi oldukça güçlü bir kadroya sahip olmasına rağmen reyting sıralamalarında tutunamadı.

Dizi Yayından Kaldırılabilir

Racon Ailem İçin dizisinin böyle bir başarısızlık sergilemesinin ardından kanal yönetimi ve yapımcılar 2 bölüm sonra final bölümünün gelebileceğini söylüyorlar. Fakat dizilerin son dönemlerde final haberleri yayınlamalarına rağmen devam etmeleri göz önünde bulundurulursa bu haberin de böylesine bir haber olması ihtimali olabilir.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan bir dizi olan Racon Ailem İçin dizisinin şimdilik bu gidişat doğrultusunda 4. bölümü ile ekranlara veda etmesi bekleniyor. TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği Racon Ailem İçin dizisi yeraltı dünyasında olan hayatı ve eski kabadayılardan Kenan’ın 10 yıllık hapis hayatından sonra hayata tutunması sırasında yaşadığı zorlukları konu alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz