Saruhan Hünel Karagül Dizisinde

admin

FOX

14 Nisan 2015

Saruhan Hünel Karagül Dizisinde

Başrollerde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Mesut Akusta, Şerif Sezer gibi ünlü isimlerin yer aldığı sizi Karagül, 3 sezondur Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Karagül bu sezon oyuncu kadrosuna bir yeni isim daha eklemeye hazırlanıyor. Aynalı Tahir, Kaybolan Yıllar, Serçe, Araf Zamanı gibi dizilerden tanıdığımız ve Arap basını tarafından sevilen Saruhan Hünel, Karagül dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Saruhan Hünel diziye katıldığı andan itibaren, diziye duygusal bir hava katmaya başlayacak. Sibel ve Ayşe’nin aralarının düzelmesi Saruhan Hünel’in canlandırdığı karakter taraftan gerçekleştirilecek. Karagül kadınları ise Şahin ve arkadaşlarını odunla kovaladıktan sonra heyecanlı dakikalar yaşanacak.

Saruhan Hünel Kimdir?

Aynalı Tahir dizisindeki Tilki Ekrem rolü ile tanıdığımız Saruhan Hünel 1970 doğumlu, Anne tarafı Arap, Baba tarafı ise Arnavut kökenli bir ailenin çocuğu. Aynalı Tahir dizisindeki ‘kötü adam’ rolünün üzerine tabiri caiz ise yapışmasından sonra uzun bir süre diğer projelerden teklif gelmesi için bekleyen Saruhan Hünel kısa bir süre sonra ‘kötü adam’ rolünden sıyrılmayı başardı.

Yakışıklılığı ve karizmatik tavırları ile genç kızlar tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen Saruhan Hünel 1.80 boylarında 75 kilo civarındadır. Hayran kitlesi arasında her yaştan izleyici bulunmaktadır. İstanbul’da mankenlik ile başlayan kariyeri oyunculuğa adım atması ile birlikte tamamen değişime uğramıştır. Hünel’in oyunculuk hayatı da İstanbul’da başlamıştır.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz