Ramo’nun Hasan’ı İlker Aksum Dizi Sektörüne Ateş Püskürdü: “Binnur Kaya’nın Instagram’ı Bile Yok”

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Ramo’nun Hasan’ı İlker Aksum Dizi Sektörüne Ateş Püskürdü: “Binnur Kaya’nın Instagram’ı Bile Yok”

Efsane dizi Ramo’nun başarılı oyuncusu İlker Aksum, Instagram odaklı televizyon sektörüne isyan etti. Yapımcıların dizi başrollerini Instagram takipçisine göre seçmesine karşı çıkan ünlü isim, Kırmızı Oda’nın usta oyuncusu Binnur Kaya’yı örnek gösterdi.

ramo-ilker aksum-binnur kaya

Hayatımızda çok büyük bir öneme sahip olan sosyal medya oyunculuk sektörünü de karıştırdı. Yapımcıların artık projelerdeki başrolleri Instagram hesabına göre seçtikleri iddiaları çok konuşulmuş, sektörün usta isimlerinden tepki ile karşılanmıştı. Canan Ergüder, İpek Tuzcuoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Bennu Yıldırımlar gibi isimler sosyal medyanın önemli olduğunu kabul etseler de oyunculuğun performans, eğitim ve yetenek işi olduğunu düşündüklerini söylemişlerdi.

ramo-ilker aksum-binnur kaya

Dizi sektörünün yeni denemelerine ise en son Ramo’da izlediğimiz İlker Aksum’dan da tepki geldi. Canım Ailem, Poyraz Karayel, 7. Koğuştaki Mucize, Azizler, Ramo gibi önemli projelerdeki başarılı performansıyla göz dolduran İlker Aksum, bu iddialara ateş püskürdü.

“25 Yılımızı Verdik Ayıptır”

Sevgilisi Şeyma Şener ile kameralara takılan ünlü oyuncu gazetecilerin sorularını yanıtladı. Milliyet’in haberine göre gazeteciler dizilere sosyal medya takipçisine göre oyuncu seçildiği iddiasını İlker Aksum’a hatırlatınca, ünlü isim sektöre ateş püskürdü. Başarılı oyuncu “Benim gibi kariyer sahibi olmuş birisini, yapımcı ‘Instagram’da kaç takipçisi var’ diye bakıp seçiyorsa yürüsün gitsin” diyerek resti çekti.

ramo-ilker aksum-binnur kaya

Oyunculukta yeteneğin, disiplinin ve ahlakın önemi vurgulayan oyuncu, “1,5 milyon takipçisi var diye oyuncu mu olacak? Bizim için de bunu yapıyorlarsa 25 yılımızı verdik ayıptır yani.” diyerek sözlerine devam etti. Sosyal medya ile hiç ilgilenmediğini açıklayan ünlü oyuncu, kaç takipçisi olduğunu bile bilmediğini söyledi.

“Binnur Kaya’nın Instagram’ı Bile Yok”

Usta oyuncu Binnur Kaya şüphesiz Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından biri. Yer aldığı her projede başarılı performansı ve saf yeteneği ile izleyicinin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu, şimdilerde Kırmızı Oda’daki Doktor Hanım rolü ile adeta tarih yazıyor.

ramo-ilker aksum-binnur kaya

İlker Aksum ise bu iddialarına örnek olarak Binnur Kaya’yı örnek gösterdi. Sosyal medya hesabı olmamasına rağmen Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncusuna dönüşen Binnur Kaya hakkında İlker Aksum” Böyle bir şey yok. Sosyal medyanın gücünü de kabul ediyoruz, ona göre hareket edeceğiz ama buna göre iş yapmayacağız. Binnur Kaya’nın Instagram’ı yok, bitti” diyerek bu iddialara noktayı koydu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz