Kanserin Son Evresinde! Artık Yapılacak Bir Şey Kalmadı: Akrep 20. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Kanserin Son Evresinde! Artık Yapılacak Bir Şey Kalmadı: Akrep 20. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının beğenilen dizisi Akrep, her Cuma izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Heyecanın ve gerilimin giderek tırmandığı dizinin 20. bölüm fragmanı yayınlandı!

Akrep dizisi 11 Aralık 2020 tarihinden beri her Cuma akşamı Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. İlk bölümünden beri reyting rekorları kıran dizi, her hafta izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

19. Bölümde Neler Oldu?

blank

Perihan, Ahmet’in cezaevinden çıkmasını sağlayarak onu, Ferda ve Aras’ın üzerine salmayı planladı. Ancak bu planı bozan Duru oldu ve anneannesinin karşısına geçip hesap sordu. Oğlunun babasının öldürülmeye çalışılması Duru’nun sabrını taşırdı ve Can ile birlikte Aras’a gitti.

blank

Perihan’ın Ahmet’i cezaevinden çıkarmaya çalıştığını Aras’tan öğrenen Ferda, yaptıkları anlaşmaya sadık kalmadığı için Perihan’ın karşısına çıktı. Annesini düşmanı ilan eden Ferda, Ahmet’i görmeye gitti. Planını anlatarak anlaşma teklif etti. Ahmet, hapishanedeki koğuşuna yerleşen Şahin’i ölümle tehdit ederken, Perihan torununu korumak için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kaldı.

20. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Perihan, şirkette yapılan toplantıda yeni şirket avukatının Ayşem Güngör olduğunu ilan ediyor. Haberi duyan Ferda, telaşa kapılıyor. Kanserle boğuşan Perihan ise hastalığının son safhada olduğunu ve yapılabilecek hiçbir şey kalmadığını öğreniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz