Tektaş Ailesinin Kara Bulutları Dağılmıyor! Alişan’ın Eşi Buse Varol Instagram’dan Açıkladı: “Keşke…”

Aleyna

Haberler

28 Eylül 2022

Tektaş Ailesinin Kara Bulutları Dağılmıyor! Alişan’ın Eşi Buse Varol Instagram’dan Açıkladı: “Keşke…”

Sosyal medyanın en sevilen ailelerinden olan Tektaş ailesi geçmişte sorun yaşamış olsa da bugünlerde sık sık ailecek mutluluk pozları paylaşmayı ihmal etmiyorlar. Ancak Tektaş ailesinin kara bulutları dağılmak bilmiyor, bugün Instagram’da paylaştığı storylerinden gece hiç uyumadığını açıklayan Buse Varol, çocuklarından Burak ya da Eliz’in hasta olduğunu söyledi! Bizler de buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletelim.

Alişan ve Buse Varol Boşanmanın Eşiğinden Dönmüştü!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Alişan ve Tektaş ailesi büyük bir yıkım yaşamıştı. Alişan, menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Uzun süre Instagram’dan paylaşım yapmayan, etkinliklerini ve konserlerini iptal eden Alişan, derin bir üzüntü yaşadığını ve bu saatten sonra sadece kendi çocukları, kardeşinin çocukları için hayatına devam ettiğini açıklamıştı. Yeğenlerini sık sık Instagram’da paylaşan ve her daim yeğenlerinin yanında olmaya çalışan Alişan, bu süre içinde bir de eşi Buse Varol’la sorunlar yaşamaya başladı.

Neredeyse boşanma aşamasına kadar gelen çiftimiz, neyse ki evliliklerini kurtarmayı başardı. Buse Varol’la kurdukları çekirdek ailesiyle daha çok zaman geçirmeye başlayan Alişan artık Instagram hesabından sık sık çocukları ve eşiyle anlar paylaşmayı da ihmal etmiyor. Hatta tüm yaz boyunca farklı tatil bölgelerinden fotoğraflar paylaşarak yazın tadını doyasıya çıkardılar.

Buse Varol Kötü Haberi Instagram’dan Verdi!

Hayatın akışında sık sık Instagram’dan günlük yaşantısını paylaşan Buse Varol, bugünkü storysinde herkesi endişendirdi. Paylaştığı storysinde Burak ya da Eliz’in hasta olduğunu söyleyen güzel oyuncu tüm gece uyumadığını açıkladı. Bizler de Tektaş ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz