Sadakat Dizisinin Asya’sı Cansu Dere Aldatmakla İlgili Çarpıcı Cümleler Kurdu: “…garantisini veremem.”

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Sadakat Dizisinin Asya’sı Cansu Dere Aldatmakla İlgili Çarpıcı Cümleler Kurdu: “…garantisini veremem.”

Son günlerde Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı “Doktor Asya” karakteriyle gündemde olan Cansu Dere, kapak yüzü olduğu Instyle dergisinde aldatılmakla ilgili sorulan sorulara tüm samimiyetiyle cevap vermişti. Şimdi ise daha iddialı yanıtlar aldığımız Cansu Dere bakın neler söylüyor!

“Aldatılmak Yabancı Olduğum Bir Konu Değil”

Cansu Dere, sadakatsiz dizisinde eşi tarafından aldatılan ve bunu öğrenince intikam planlarına girişen Doktor Asya karakterine can veriyor.

Güzel oyuncu Ezel dizisinde canlandırdığı “Eyşan” karakteriyle nam salmıştı. Bu karakter de aldatan bir karakterdi. Bu kez de aldatılan karakteri Cansu Dere oynuyor. Haliyle güzel oyuncuya aldatılmakla ilgili sorulan sorular da bitmiyor.

“Aldatılmış olsanız siz ne yapardınız? Sessizce terk mi edersiniz yoksa intikam mı alırdınız?” diye bir soru geliyor Cansu Dere’ye. O da üm içtenliğiyle soruyu cevaplıyor.

“Birçok kişi gibi benim de yabancı olduğum bir durum değil aldatılmış olmak. Sevgi gibi, öç almak, kin, nefret duymak da çok güçlü duygular. Böyle bir şey yapmış olan birisine tekrar güçlü bir duygu beslemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.” diyerek niyetini belli etmişti başarılı oyuncu. Zamanında o da aldatılmış belli ki.

Sözlerine, “İnsanın olduğu yerde iyilik kadar, kötülük ve çirkinliğin de olduğuna inanan, bunu baştan kabul eden biriyim.” cümleleriyle devam ederken asil karakterinden de ödün vermiyor. Her durumda bu karakteri koruyacak yani!

“Aldatmayacağımın sözünü verebilirim”

Instyle dergisinde sorulan soruların ardı arkası kesilmiyordu. Konunun derinlerine inilmişti bir kere.

Cansu Dere, sorulan bir diğer soru karşısında net tavrını koruyarak ve bir o kadar da kendinden emin bir cevap veriyor: “Aldatmayacağımın, yalan söylemeyeceğimin sözünü verebilirim. Ama karşımdaki insanın hayatında her zaman olacağımın garantisini veremem.”

Bu sözlerden sonra anlıyoruz ki eyvallahı yok güzel oyuncunun. Bir hata yapılırsa affetmem çeker giderim diyor. Güçlü kadın duruşunu her sözüyle ve hareketiyle en iyi şekilde temsil eden Cansu Dere’yi üzmeyin. Acıması olmaz sonra!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz