Eda Ece Bu Kez de Doğal Güzellikten Vurdu: “Doğal selfielerin daha çok beğenildiği…”

Aleyna

FOX

7 Aralık 2020

Eda Ece Bu Kez de Doğal Güzellikten Vurdu: “Doğal selfielerin daha çok beğenildiği…”

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Instagra’da yaptığı paylaşımlarla her zaman adından söz ettiriyor. Geçenlerde “kadın patron” konusuna değinmişti. Bu kez de doğal güzellikten yana güzel oyuncumuz.

Eda Ece her yönüyle örnek olabilen bir karaktere sahip. Öyle ki çocuklara, hayvanlara, insanlara olan sevgisini her zaman dile getiriyor güzel oyuncu. Bununla kalmayıp onları Instagram hesabında paylaşarak takipçilerine de farkındalık kazandırmak istiyor.

Pembe Takım Elbiseli Eda!

Geçenlerde kadın patronları daha çok görmek istediğini ifade eden ve kadınlara güç veren bir paylaşımda bulunmuştu. Bunu detaylı olarak anlatmıştık.

Hayvanlar Üzerinde Yapılan Deneylere Dikkat Çekti!

Eda Ece, bugün yine bir paylaşımıyla hayranlarına farkındalık kazandırmaya çalıştı. Kozmetik ürünleri için hayvanların üzerinde deney yapılmasına karşı olan oyuncu, bunun için “…umarım ARTIK değişir dünya!” sözlerini yazdığı bir story paylaştı.

Eda Ece, bu konu hakkında bilgi veren “peta” ismindeki bir sayfayı da storye etiketledi. Hayranlarına sesleniyor ve destek bekliyor belli ki!

“Çok gezen değil, çok okuyan bilir.”

Hayvanlar için yaptığı duyarlı paylaşımdan sonra bu kez de doğal güzelliğe vurgu yapıyor Eda Ece. Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına bakın neler yazdı!

Bu postta yaptığı bir araştırmadan bahsetmiş Eda Ece. ” Paylaşılan fotoğraflar arasında en beğenilenlerin doğal çekilmiş selfieler oldukları, profesyonel çekimlerin daha az sevildiği yazıyordu.” diyerek doğal çekilmiş bir fotoğrafını koyuveriyor posta.

Paylaştığı fotoğraftaki telefon kılıfında da bir bebek fotoğrafı var. Ah Eda ah!

Bunu siz istediniz.” sözlerinin ardından da dil emojisi koyuyor esprili oyuncu. İster doğal olsun ister profesyonel! Her haliyle güzel olan Eda Ece’nin bir notu daha var! “Çok gezen değil, çok okuyan bilir!” diyerek bu kez de okumanın önemine mi vurgu yapıyor yoksa?

Eda’nın yaptığı bu paylaşım bir akıma dönmese bari! Zira bütün oyuncuların doğal hallerini görmek zorunda kalabiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz