Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı Kızlarıyla Mutluluk Fotoğrafları Paylaştı: “Ah ne şanslıyım…”

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı Kızlarıyla Mutluluk Fotoğrafları Paylaştı: “Ah ne şanslıyım…”

Hafızalarda iz bırakan yılların dizisi Sihirli Annem’in Tuğçe karakterinden bahsediyoruz şimdi de. Tuğçe karakterine can veren Damla Ersubaşı, evlendi ve çocuğu bile oldu. Onlarla güzel pozlar paylaşan Damla, minnettarlığını dile getiriyor.

Hiç Şaşırmadık! Estetikle Vuruldu!

Güzel oyuncu Damla Ersubaşı da estetikle eleştirildi demeyiz. Onun Instagram hesabında paylaştığı görüntüler karşısında takipçilerde hep bir soru işareti vardı.

Acaba dudakları dolgu mu? Ya da yüzünde estetik var mı? Damla da takipçilerinin bu sorularını cevapsız bırakmadı ve güzel cevaplar verdi.

Güzel oyuncunun alnında minik bir botoks ve göz altlarında ışık dolgusu varmış. Bunları da birkaç ay önce yaptırdığını söylüyor. Yüzündeki kılcal damarlara da dokunuşlar yaptırıyor. Bunu da paylaşmaktan çekinmiyor.

Tabii en çok merak edilen nokta dudaklar. O noktaya da değiniyor Damla şu sözleriyle: “Dudaklarımda dolgu yok. Burnum da estetik değil ama yaptıracağım.”

Estetik yaptıracağını da açıkça söylüyor Damla Ersubaşı. Bravo gerçekten!

Anne Olduğuna Çok Mutlu!

Geçenlerde Ersubaşı’nın kızlarının doğum günü vardı. Bu estetik muhabbeti de orada başlamıştı ya neyse!

Güzel oyuncu kızlarıyla fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmaya hiç çekinmiyor. Bir de açıklıyor fotoğrafta neler olduğunu.

Görüyorsunuz kızlarıyla her anın tadını çıkarıyor güzel oyuncu. Yağmuru izlemek de çok keyifli olsa gerek!

Hayatımın En Güzel İyikileri

O fotoğraflardan birkaç tanesi var ki kıskanmadık desem yalan olur! Güzel oyuncuya iki kız annesi demezsiniz ama o iki kız annesi olduğu için çok mutlu.

“Ah ne şanslıyım ben anne olduğum için. Sizin anneniz olduğum için.” cümlelerini postun altına iliştirirken yüzündeki mutluluğu kalbindeki heyecanı hissettiriyor adeta! Kızlarınla mutlu yıllar diliyoruz Damla Hanım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz