Sadakatsiz Setinde Kameralar Kapanınca Ortam Değişiyor: Melis Sezen ve Cansu Dere’den Beklenmedik Paylaşım!

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2022

Sadakatsiz Setinde Kameralar Kapanınca Ortam Değişiyor: Melis Sezen ve Cansu Dere’den Beklenmedik Paylaşım!

Kanal D’nin fenomen dizilerinden Sadakatsiz, ekrana geldiği günlerde reyting sıralamasını domine ederek zirveye oturmayı başarıyor. Farklı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz yıldan beri, sosyal medyayı da etkisi altına almayı başaran Sadakatsiz dizisinde iki başrol kadın oyuncu öne çıkıyor. Bu isimler Asya karakterini canlandıran Cansu Dere ve Derin karakterini canlandıran Melis Sezen. Dizide iki düşman karakter olan güzel oyuncular, kameralar kapanınca karşımıza iki iyi dost olarak çıkmayı başarıyor ancak bu dostluk bazı ünlüler tarafından kabul edilmiyor.

Dizide Düşman, Gerçek Hayatta Dost!

Anti-metres tutumuyla tanıdığımız Seren Serengil, rol icabı bile olsa metres karakterini canlandıran Melis Sezen’i sevmemeye yemin etmiş gibi duruyor. Geçtiğimiz sene Melis Sezen’le fotoğraf paylaşan Cansu Dere’yi linç eden Seren Serengil, bugün yapım şirketinin Cansu Dere ve Melis Sezen’li fotoğrafına “Pes artık!” yorumunu yapmaktan da geri durmadı. Cansu Dere ve Melis Sezen’in yeni fotoğrafları ise sosyal medya kullanıcılarından tam not almayı başardı!

Dizi Çekimleri İki Hafta Ertelendi!

Sadakatsiz sayesinde yeniden büyük bir çıkış yakalayan Cansu Dere, özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Bugün Koronavirüse yakalandığını öğrendiğimiz güzel oyuncu meğerse dünyaca ünlü bir isimle aşk yaşamaya başlamış. Rihanna’nın eski sevgilisi dünya eskrim şampiyonu Miles Chamley-Watson ile bir dergi çekimlerinde buluşan Cansu Dere, kısa süre içinde Miles Chamley-Watson’la aşk yaşamaya başlamış. Şimdilik çiftimizden açıklama gelmemiş olsa da fısıltı gazetesinin iddiaları ikilinin bir süredir birlikte olduğu yönünde.

blank

Ayrıca Cansu Dere’nin Koronavirüse yakalandığı ve bu nedenle Sadakatsiz dizisinin çekimlerinin 2 hafta ertelendiğini de öğrenmiş olduk. Herkesin merakla beklediği Sadakatsiz’in yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz