Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Bu Kez Güldürdü: “Beni biraz daha övsene!”

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Bu Kez Güldürdü: “Beni biraz daha övsene!”

Ünlü oyuncu Melis Sezen, çok eğlenceli bir kuaför anısı paylaştı. Sezen’in “Beni biraz daha övsene” dediği anlar takipçilerini çok güldürdü.

Melis Sezen

Ünlü oyuncu Melis Sezen, bu sezonun en iyi projelerinden “Sadakatsiz” dizisinde rol alarak kariyerinde bir dönüm noktası yaşadı. Dizide “öteki kadın” olan Derin karakterini canlandıran oyuncu, karakterini bütün boyutlarıyla yansıtarak izleyiciye sevdirmeyi başardı.

Melis Sezen

Malum, Türkiye’deki izleyiciler Erol Taş’ı sokakta gördüğünde taş atmalarıyla meşhur! Melis Sezen, bu rolü izleyiciye benimseterek her rolü oynayabileceğini gösterdi. Zaman zaman Seren Serengil’in hışmına uğramak dışında bir sorunu olmadı!

Güzelliğiyle de Dikkat Çekiyor

Melis Sezen

Melis Sezen, henüz 24 yaşında ve yeni yeni parlayan bir oyuncu olsa da, daha önce de pek çok yapımda önemli rollerde oynadı. Onu bu noktaya taşıyan hem yeteneği hem de güzelliği oldu! Gözleri ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken genç oyuncunun güzelliği sosyal medyada ballandıra ballandıra anlatılıyor!

Melis Sezen

Başarılı oyuncu, fiziğini pilatese ve danslara borçlu olduğunu söylüyor. Yüz güzelliği için söylenenlere de bugün oldukça matrak bir cevap vererek güzelliğinin farkında olduğunu söyledi.

“Biraz daha övsene”

Melis Sezen

Melis Sezen, geçen hafta gittiği kuaförden fotoğraflar ve videolar paylaştı. Kuaför genç oyuncunun güzelliğini övmeye başlayınca Melis Sezen de hızını alamadı. “Doğallığınızı ve güzelliğinizi ortaya çıkardık” diyen kuaförüne “Biraz daha övsene” dediği anlar takipçilerini çok güldürdü.

Melis Sezen’in bu yorumunu çok ciddiye alanlar da vardı! “Çok kibirli oldu” diyenlerin yanı sıra Seren Serengil’in izinden gidip, “Dünya güzeli olsan ne yazar? Artık halkın negatif tepkilerini aldın. Artı ağzınla kuş tutsan nafile!” diyenler de vardı. Çoğu seyircinin Melis Sezen’i kafasında “yuva yıkan kadın” olarak kodlaması “Gülüyoruz ağlanacak halimize” dedirten cinsten bir olay!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz