Bugün Çok Romantikti! Merve Dizdar Eşi Gürhan Altundaşar’la Çektiği Videolarla Takipçilerini Çok Güldürdü

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Bugün Çok Romantikti! Merve Dizdar Eşi Gürhan Altundaşar’la Çektiği Videolarla Takipçilerini Çok Güldürdü

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, bugün bir hayli duygusal ve romantik! Oyuncu eşi Gürhan Altundaşar’la olan anılarını paylaşan oyuncu, takipçilerini çok güldürdü.

Merve Dizdar

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, herhalde en çok Gülben’i oynayan Merve Dizdar’a yaradı. Ünlü oyuncu, çoğu meslektaşının aksine tiyatroyla başlayan yükselişini, sezonun en dikkat çeken dizilerinden “Masumlar Apartmanı” ile perçinledi. Tiyatrocuların abartılı ve gerçek dışı oynadıklarından yakınan duayen yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın bile gözüne girdi ve yeni filminde başrolü kaptı!

Merve Dizdar Gürhan Altundaşar

Neyse ki, bu şöhret onu hiç bozmadı. Aşık olduğu adam Gürhan Altundaşar’la eskiden nasılsa şimdi de öyle yaşamaya devam ediyorlar. İkisi de şöhrete kavuşmasına rağmen, “havalı ünlü evi” prototiplerine bile taşınmadılar!

Tiyatroyla Başlayan Aşk!

Mutlu çifti buluşturan şey aynı oyunda oynamaları oldu. Hatta Gürhan Altundaşar, Merve Dizdar’ı görür görmez aşık oldu! Ama Merve Dizdar pas vermedi çünkü o sırada hayatında biri vardı. Ancak kader ağlarını ördü!

Tekrar aynı tiyatro oyununda buluşan ikili, sevgililerinden ayrıldıktan sonra birbirlerini bambaşka bir gözle görmeye başladılar. Sonuçta, iş evliliğe kadar vardı. 2018’de evlenen ikiliden Merve Dizdar, bu evliliğin hayatında verdiği en doğru karar olduğunu söylüyor!

Romantik (!) Paylaşımlar Geldi

Merve Dizdar, bugün bir hayli duygusal ve romantik bir haldeydi. Eşiyle yaşadığı güzel anıları paylaşan ünlü oyuncu, takipçilerini çok güldürdü. Gürhan Altundaşar’ın 40 yılda bir tutan romantikliği göz yaşartıyor gerçekten de!

Eski kalabalık günlerimize onlar da hasret kalmış gibi duruyor!

Merve Dizdar’ın yüzüğünü kaybettiği anlar da Gürhan Altundaşar’ın objektifine böyle yansıdı!

Merve Dizdar’ın coşkulu hali malum, Gürhan Altundaşar da her hafta insanları gülmekten kırıp geçiriyor. Mutlu aşıkların daha ne kadar eğlenceli anlar yaşamışlardır kim bilir?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz