Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Bircan Bali Kendisine “Yalancı” Diyen Reynmen’i Rezil Etti: “Bir şey bildiği yok”

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Bircan Bali Kendisine “Yalancı” Diyen Reynmen’i Rezil Etti: “Bir şey bildiği yok”

Ünlü sunucu Bircan Bali, kendisine “Yalancı” diyen Reynmen’i yerin dibine soktu. Üstelik haklı olduğunu belgelerle kanıtladı!

Bircan Bali Reynmen

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından Bircan Bali, sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen’den şikayetçi olmuştu. Uzlaşmaya yanaşmayan ikilinin soruşturması uzadıkça uzadı. En sonunda, hakaret ve tehdit nedeniyle Reynmen hakkında 9 aydan 4 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı!

Hal böyle olunca, Bircan Bali, programında ballandıra ballandıra bu davayı ve yaşadıklarını anlattı. Gündemi fena sallayan bu olaya Reynmen’in tepkisi büyük oldu!

“Algınız batsın…”

Bircan Bali Reynmen

Reynmen, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Uzlaşmak istemeyen bendim. Kaç kez aradınız? Yaratmaya çalıştığınız algınız batsın” dedi ve Bircan Bali’nin yalan söylediği iddia etti!

Bu suçlamalara karşı Bircan Bali ve “Söylemezsem Olmaz” ekibinin bir şey söyleyeceği belliydi. Ama kimse bu kadar çabuk ve bu kadar “acı” olmasını beklemiyordu!

“Hukuktan haberi yok!”

Reynmen Bircan Bali

Bircan Bali, bu iddilara anında cevap verdi. Ünlü sunucu, “Hukuktan haberi yok. Bir şey bildiği yok. Canım Reynmen ya” diyerek Reynmen’e hukuk dersi vermeye başladı. Fanlarına da laf atmayı ihmal etmedi tabii ki!

Ne ben ne de avukatım uzlaşma talebinde bulunmadık. Şüpheli olan sensin. Ben nasıl aramış olabilirim?” diyen Bircan Bali, uzlaşmak istemediklerini imzayla beyan ettikleri tutanağı da paylaştı!

Bircan Bali story

Sanık kısmındaki kişi uzlaşmak için aranmaz. Böyle bir şey hukuka aykırı” diyen Bircan Bali, derdinin Reynmen olmadığını da söyledi.

Reynmen’le bir derdim yok. O bana açtığı davayı kaybedince karşı dava açtım ve savcı bu kararı verdi” sözleriyle Reynmen’i diri diri gömdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz