Şahane Damat’ta Şok Eden Sahneler

admin

Star TV

9 Ağustos 2016

Şahane Damat’ta Şok Eden Sahneler

Şahane Damat 6. bölüm fragmanında bu hafta ilginç olayların yaşanacağının sinyalleri veriliyor. Mehmet ile Melike arasındaki olaylar ise dizinin yeni bölümüne damgasını vuracak. Melike ilk defa bütün korkularını bir kenara bırakarak Mehmet'i öptüğünde, onun kendisini geri çekeceğini hiç hesaba katmamıştır. Melike bu olaydan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır.

Fakat Melike'yi asıl yaralayan olay Mehmet'in tekrar nişan yüzüğünü İlknur'a takması olacaktır. Melike bu andan itibaren Mehmet'in gitgellerinden sıkıldığını anlar ve artık oyunun sona ermesi gerektiğine karar verir.

Diğer yandan Mehmet ise verdiği sözü bir yana bırakarak Melike'ye olan hisleri arasında sıkışıp kaldığını hissetmeye başlamıştır. İçine girdiği bu durum Mehmet'in her zamankinden daha agresif duygular yaşamasına sebep olur. Cennet ve Tahsin ise el birliği ile Melike'yi verdiği karardan vazgeçirmeye çalışırlar. Ancak her şey üst üste gelmektedir.

Hayati ile Kazibe bir sonraki gün nişanlarını yapabilmek için çoktan kendi aralarında sözleşmişlerdir bile. Mehmet'in bütün ümitlerinin tükendiği bu sürpriz nişan sonucunda Melike ile aralarındaki buzların da erimesi söz konusu olacaktır.

Mehmet yakaladığı bu son fırsatı dizinin yeni bölümünde değerlendirebilmek için elinden geleni yapacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz