Kanal D’nin Gelmiş Geçmiş En İyi 5 Dizisi

admin

Kanal D

19 Aralık 2015

Kanal D’nin Gelmiş Geçmiş En İyi 5 Dizisi

1. Kaygısızlar


1994 yapımı olan Kaygısızlar ilk olarak Kanal D televizyonlarında ekrana gelmişti. Daha sonra Star TV ekranlarına transfer olan efsane dizide Halit Akçatepe, Ayşen Gruda, ŞorayUzun ve Ercan Yazgan gibi zengin bir oyuncu kadrosu bulunuyordu.

2. Ruhsar

blank

5 sezon boyunca yayında kalan Kanal D’nin iddialı dizileri arasındaki Ruhsar 1998 yılında yayın hayatına başlamıştı. Hande Ataizi, Cem Davran ve Hakan Gerçek gibi oyuncuları bu dizi ile daha yakından tanımıştık.

3. Yılan Hikayesi

blank

Türk dizi tarihine damga vurmuş olan Yılan Hikayesi, 1999 yılında yayın hayatına başlayarak 2002 yılında televizyonlara veda etmişti.

4. 155 Polis İmdat

blank

Arka Sokaklar ekibinin öncülük yaptığı polisiye dizilerinin ilk efsanesi 155 Polis İmdat, Show TV ekranlarından Kanal D ekranlarına geçmiş olan bir diziydi. Aksiyon ve heyecan dolu bölümleri ile izleyenlerin gönlünde taht kuran dizi kısa bir süre yayında kalmıştı.

5. Hiç Bana Sordun mu?

blank

Türkiye televizyonlarında şarkıcıların dizilerinin çekilmesine yol açan Hiç Bana Sordun mu? dizisinin başrollerinde Kenan Doğulu, Güven Kıraç, Sevda Demirel ve Cahit Berkay gibi oldukça iddialı isimler yer alıyordu. Bu dizi aynı zamanda televizyonlarda yayınlanan ilk gençlik dizisi olma özelliğini de taşıyordu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz