Sarılmalara Öpmelere Doyamadı! Teşkilat’ın Güzel Oyuncusu Deniz Baysal Tatilde Bakın Ne Yapıyor

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Sarılmalara Öpmelere Doyamadı! Teşkilat’ın Güzel Oyuncusu Deniz Baysal Tatilde Bakın Ne Yapıyor

TRT 1’in aksiyon dolu dizilerinden birisi olan Teşkilat dizisinin Zehra’sı Deniz Baysal sezon finali ile beraber soluğu tatilde alanlardan. Dinlenmek için Alaçatı’ya giden güzel oyuncunun dün paylaştığı story ise oldukça iyi vakit geçirdiğini gösteriyor. Hatta öyle ki, yanındaki arkadaşını öpmelere, sarmalara doyamıyor. İşte o anlar!

Deniz Baysal’ın Mutlu Anları

Dizinin sezon finaline girmesi ile birlikte Deniz Baysal eşi Çağlar Ertuğrul ve arkadaşları ile birlikte soluğu İzmir Alaçatı’da aldılar. Arkadaşlarsa yabancı değil. Yine dizinin başrol oyuncularından Çağlar Ertuğrul ve eşi Kayla Manukyan da onlarla birlikte. Dizide oldukça uyumlu bir ikili olan Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un gerçek hayatta da aynı uyumu yakaladıklarını görmüş olduk böylelikle. Ama yine de Kayla Manukyan ile bir başka samimiler doğrusu.

Öpmelere Doyamadılar

blank

Dizideki rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul’un eşi Kayla Manukyan ile çok eğlendikleri her halinden belli olan Deniz Baysal, arkadaşı ile sarmaş dolaş birçok stroy paylaştı. Fotoğraflardan ikilinin gerçekten çok iyi anlaştıkları ve çok iyi vakit geçirdikleri ortada.

Denkay Bile Yaptılar

blank

Hatta ikili bir arada öyle çok eğlenmişler ki sonunda bunu bile yapmışlar. Evet kendilerinin de gülücüklü bir emoji ile paylaştıkları ve son dönemlerde dizi aşklarının popüler kısaltmasını yapıvermişler. Artık onlar bir Denkay… Çağlar Ertuğrul ve Barış Yurtçu’yu bile kıskandıracak bu duruma karşı Deniz Baysal ve Kayra Manukyan yine gülerek pozlarını vermeyi ihmal etmemişler.

Diziler Tatile!

deniz baysal çağlar ertuğrul teşkilat

Son zamanlarda dizi oyuncuları arasında bir moda haline gelen birlikte tatile çıkma geleneğine böylelikle Teşkilat ekibini de ekleyebiliriz. Bütün bir kış yoğun bir çalışma temposunun içerisinde adeta bir aile gibi olan oyuncular artık yaz dönemlerinde de birbirlerinden ayrılamıyorlar demek ki. Mucize Doktor ekibi ve Yasak Elma ekibindeki oyuncular gibi Teşkilat ailesi de Alaçatı’da bütün yorgunluklarını birlikte atmaya devam ediyorlar. Bakalım sırada hangi dizi ekibi var?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz