Masumlar Apartmanı Transferiyle Gündeme Gelen Fahriye Evcen’den Beklenmeyen Hamle: Bunu Kimse Beklemiyordu!

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Masumlar Apartmanı Transferiyle Gündeme Gelen Fahriye Evcen’den Beklenmeyen Hamle: Bunu Kimse Beklemiyordu!

Son olarak TRT’nin Masumlar Apartmanı dizisine transfer olacağı konuşulan Fahriye Evcen, katıldığı bir doğum gününde arkadaşını sabote edince ortalık karıştı!

Reklamların Aranan Yüzü!

Uzun zamandır magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, hiçbir projede yer almasa dahi her zaman hayatımızda yer alan oyuncular arasında zirvedeler! Gerçi Burak Özçivit ATV’nin sevilen dizilerinden “Kuruluş Osman”da başrol karakterini canlandırıyor. Ancak Fahriye Evcen 2019 yılında dünyaya gelen oğlu Karan’dan sonra reklam filmleri haricinde sete adım atmıyor!

blank

Birçok markayla işbirliği içinde olan Fahriye Evcen; kozmetikten, dekorasyona ve hatta bebek bezine kadar farklı farklı sektörlerdeki markaların reklam yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak bir bebek bezinin reklam filminde oğlu Karan’la birlikte rol alan güzel oyuncu güzelliğiyle herkesi büyülemeyi başarmıştı. Fahriye Evcen’in bu işbirliği sayesinde Karan da henüz iki yaşında olmasına rağmen ilk projesinde yer almayı başardı. Eee anne de baba da oyuncu olunca!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Fahriye Evcen’in Sabotesi!

Ancak her fırsatta Fahriye Evcen’in yeni bir proje hazırlığında olduğu iddiası ortaya atılmaya devam ediyor. Güzel oyuncunun son olarak TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nına yeni sezonda “Ceylan” karakteriyle dahil olacağı konuşuluyordu. Bu iddiayı kimin ortaya attığı bilinmese de; dün bir arkadaşının doğum günü kutlamasından çıkarken görüntülenen Fahriye Evcen böyle bir durumun ya da görüşmenin olmadığını söyleyerek iddiaları yalanladı.

blank

Şu an henüz görüştüğü bir yapım ya da proje olmadığının altını çizen Fahriye Evcen, güzelliği ve şıklığıyla herkesi büyülemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 35. yaşını kutlayan güzelimiz dün ise arkadaşının doğum gününü kutlamak için dışarıya çıktı. Instagram’dan da pozlar paylaşmayı ihmal etmeyen güzelimiz storylerde bir arkadaşını “sabote” edince ortalık karıştı! O anlar sosyal medyada yankı buldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz