Esra Erol ve Müge Anlı Çıtayı İyice Yükseltti! Yanlarına Acun Ilıcalı’yı Bile Yaklaştırmıyorlar

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Esra Erol ve Müge Anlı Çıtayı İyice Yükseltti! Yanlarına Acun Ilıcalı’yı Bile Yaklaştırmıyorlar

ATV’nin hafta içi gündüz kuşağı programları olan Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol’da başarıdan başarıya atlıyor. Esra Erol ve Müge Anlı’nın sundukları programlar reyting konusunda Acun Ilıcalı’yı bile yanlarına yaklaştırmıyorlar desek yeridir. İşte başarılı sunucuların rakipleriyle aralarındaki açık ara fark ve başarılarının nedenleri!

Reytingler Yalan Söylemez

TOTAL Reyting oranlarına baktığımızda Esra Erol ve Müge Anlı’nın her daim birbirlerini takip ettiklerini görüyoruz. Yukarıda 9 Haziran tarihli oranlarda görüyoruz ki yıllardır adından hep söz ettiren ve yarışma programı dalında en çok izlenilen yarışma olan Survivor bile güzel sunucuların programlarını geçememiş.

Peki 8 Haziran?

Peki 8 Haziran’da durum neydi diyecek olursanız sonuç yine aynı. Yine Esra Erol ve Müge Anlı önde Survivor ise yine takipte. Hafta içi her gün yayın yaparak ekranlara gelmelerine rağmen bu başarı tablosu neredeyse hep böyle. İsterseniz bir güne daha bakalım!

Biraz Daha İlerleyelim

Biraz daha gerilere gidiyoruz ve 3 Haziran TOTAL sonuçlarına bakıyoruz. Acun Ilıcalı’nın Müge Anlı ve Esra Erol karşısındaki durumu yine bir değişiklik göstermiyor. Tablodaki tek değişiklik güzel sunucuların kendi aralarındaki rekabette. Bundan önceki tabloda Esra Erol Müge Anlı’nın önündeyken 3 Haziran’da ise Müge Anlı öne geçmeyi başarıyor. Yani Anlı ve Erol yalnızca birbirleriyle rekabet ediyorlar desek pek de yanlış bir şey söylemiş olmayız.

Başarılarının Sırrı Ne?

Peki Esra Erol ve Müge Anlı’nın bu başarıyı elde etmekteki sırları nedir? Öncelikle her iki sunucumuz da gerçekten programlarına oldukça hakimler ve çok iyi yönetiyorlar. Bunun yanı sıra her iki isim de ülkenin dört bir köşesinde haber alınamayan, kaybolmuş kişiler için yardım eli uzatıyorlar. Sadece kayıp vakaları da değil, artık herhangi bir sorunu olan kişi dertlerine Müge Anlı ya da Esra Erol’la çare bulabileceklerine inanıyorlar. E bu cabbar sunucularımız da tuttuklarını koparan karakterler oldukları için genellikle de başarılı oluyorlar. Galiba başarının sırrı en çok insanların hayatına dokunmalarından geliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz