Şarkıcı Simge Sağın Hastaneye Kaldırıldı! İşte Son Durumu Hakkında Hastaneden Gelen İlk Açıklama!

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2021

Şarkıcı Simge Sağın Hastaneye Kaldırıldı! İşte Son Durumu Hakkında Hastaneden Gelen İlk Açıklama!

Güzel şarkıcı Simge Sağın, bugün Posta gazetesine verdiği röportajda söyledikleriyle gündeme gelirken bir başka konuyla daha sevenlerini üzmeyi başardı! Uçaktayken mide bulantısı şikayetiyle apar topar hastaneye kaldırılan güzelimizin sağlık durumu hakkında hastaneden ilk açıklama geldi.

Simge Sağın

Simge Sağın Hastanelik Oldu!

Son dönemin sevilen şarkıcılarından Simge Sağın; genellikle magazin sansasyonlarından ve Instagram camiasından uzak durmayı tercih ediyor. Etliye sütlüye karışmam mottosunda sadece sesi ve şarkılarıyla gündeme gelen Simge Sağın bugün iki farklı konu başlığı yüzünden sevenlerini üzdü! Posta gazetesine verdiği röportajda “En fazla 2 sene aşık kalabiliyorum, evlensem ayrı yaşarım!” gibi açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Simge Sağın meğerse hastanelik olmuş!

Simge Sağın

Geçtiğimiz sene bir rahatsızlığı nedeniyle apar topar hastanelik olan ve tedavi altına alınan güzel şarkıcı bugün yine sağlık konusuya gündeme geldi. Uçak yolculuğu sırasında mide bulantısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan Simge Sağın’ın tedavi gördüğü hastaneden ilk açıklama geldi. Test ve tetkikler sonucunda Simge Sağın’ın yoğun kusma ve mide bulantısı yüzünden tedavi altına alındığı ve Koronavirüs testinin negatif çıktığını öğrenildi. Besin zehirlenmesi yaşayan güzel şarkıcı birkaç gün boyunca hastanede gözetim altında tutulacakmış.

Simge Sağın

Sosyal Medyada Olay Oldu!

Hastanelik olan Simge Sağın bugün Posta’ya verdiği röportajla şu sözleriyle çok konuşuldu; “Benim kara sevdam çok uzun sürmüyor; bugüne kadar en çok iki yıl sürdü. O da o sırada ayrı şehirlerde olduğumuz için… Duygularım mesafe sayesinde uzun süre o yükseklikte kaldı. Aşk var ama eni sonu yüzde yüz biten bir şey. Ama aşk bitti diye hop ilişkiyi de bitiremeyiz tabii çünkü onun da sonu gelmez bu sefer…” Güzel şarkıcının bu sözleri sosyal medyada büyük ses getirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz