Kızlar Koşun! Şeyma Subaşı “Meedo” Büyüsünü Anlattı: Artık Herkes Milyarder Koca Bulacak!

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2021

Kızlar Koşun! Şeyma Subaşı “Meedo” Büyüsünü Anlattı: Artık Herkes Milyarder Koca Bulacak!

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı, bugün müstakbel eşi Meedo çalışırken kötü enerjiyi ve nazarı uzaklaştırdığına inanılan Palo Santo ağacını yakarak evde turlamaya başladı. Meğerse Şeyma Subaşı’nın “büyü” dediği şey bildiğimiz tütsüymüş!

Şeyma Geri Döndü!

Şeyma Subaşı’nın son zamanlarda ne kadar popüler ve dikkat çeken biri olduğunu söylemeye gerek yok! Acun Ilıcalı ile 10 yıllık dolu dizgin bir aşkın ardından rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren Şeyma Subaşı; “Acun bana çok aşık, çok çok aşık!” açıklamasını yaptıktan bir hafta sonra Acun Ilıcalı ile tek celsede boşanmıştı. O dönemler küçük Melisa’nın velayeti ve Şeyma’nın alacağı nafaka sosyal medyada bir hayli olay oldu.

blank

Acun Ilıcalı’yla yollarını ayırdıktan sonra Bebek’teki “sağlıklı beslenme” temalı niş kafesini de kapatan Şeyma bir süre zor zamanlar geçirdi! Ayrılığın ardından İtalyan DJ Guido Senia ile ilişki yaşamaya başlayan güzelimiz geçtiğimiz yaz mevsimini Koronavirüs pandemisi nedeniyle Bodrum, Çeşme gibi tatil beldelerinde geçirmek zorunda kaldı. Ancak Şeyma’nın düşüşü uzun sürmedi.

blank

Şeyma’nın “No Nazar Büyüsü!”

Ex eniştemiz ile ayrıldıktan sonra İstanbul’daki evini kapatıp Miami’ye yerleşen Şeyma Subaşı; orada hayatının aşkını yani Meedo’yu buldu! Meedo ile eski lüks günlerine geri dönen güzelimiz hakkında bugünlerde hamilelik iddiaları dönmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Meedo ile evleneceğini dolaylı yoldan Instagram takipçileriyle paylaşan Şeyma, bugün “büyüsünün” formülünü verdi!

blank

Mısırlı milyarder eniştemiz Meedo çalışmalarına devam ederken evin içinde “Palo Santo” ağacı yakan ve odalarda tek tek gezmeye başlayan Şeyma’nın “büyü” dediği şey bildiğimiz tütsüymüş! Palo Santo ağacının kötülükleri uzaklaştırdığı ve eve huzur getirdiğini söyleniyor. Şeyma yaptığına göre vardır bir bildiği, herkes evine Palo Santo tütsüsü alsın kızlar!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz