Show TV’nin Yeni Dizisi Acil Aşk Aranıyor

14 Nisan 2015
Show TV’nin Yeni Dizisi Acil Aşk Aranıyor

Show TV yepyeni ve eğlenceli bir dizi ile izleyicileri ekran başına toplamaya hazırlanıyor. İzleyenleri güldürürken hüzünlendirebilecek bir konuya sahip olan dizinin büyük bir başarı yakalaması bekleniyor. Kadrosunda Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer, Tamer Tıraşoğlu, Gökhan Soylu ve Serkan Öztürk gibi ünlü isimleri barındıran Acil Aşk Aranıyor ilk bölümü ile karakterlerinin hepsini izleyicilerine tanıtmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Barış Kırımşelioğlu’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Dizinin hikayesi hastanenin acil servisinde bir şekilde yolları kesişen iki doktorun heyecanlı aşklarını işliyor.

Acil Aşk Aranıyor 1. Bölüm Özeti

Doktorluğa yeni başlayan Nisan için yeni bir eve taşınma ve yeni bir işe başlama tarihi artık gelmiştir. Nisan bu durumdan dolayı fazlasıyla heyecanlıdır ancak biraz sakar bir karakter olduğu için işleri hiçbir zaman istediği gibi gitmemektedir. Evine yerleştiği ilk günün sabahında ufak bir kaza yapar ve kaza sonrasında komşusu Sinan ile ufak bir tartışmaya girişir.

Nisan güne kötü başlamış bir şekilde çalışacağı hastaneye doğru yola çıkar. Fakat teslikler Nisan’ın yakasını burada da bırakmayacaktır. Sabah evden çıkarken tartıştığı komşusu Sinan uzun bir süre boyunca birlikte çalışmak zorunda olduğu iş arkadaşı çıkmıştır. Nisan ve Sinan arasındaki bu tartışmalar yerini önce çekişmeye sonra ise tatlı bir ilişkiye doğru bırakacaktır. İkilinin bu eğlenceli ve romantik maceralarını artık Show TV ekranlarından takip etmeye başlayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz