Seda Sayan Eski Eşi Sinan Engin’in Doğum Gününü Şu Sözlerle Kutladı: “Dünyanın En İyi Babası…”

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Seda Sayan Eski Eşi Sinan Engin’in Doğum Gününü Şu Sözlerle Kutladı: “Dünyanın En İyi Babası…”

Seda Sayan’dan eski eşi Sinan Engin’in doğum günü için sosyal medya paylaşımlı bir kutlama geldi. Oğulcan Engin’in babası olan Sinan Engin, bugün 56 yaşına girdi. İşte Seda Sayan’dan övgü dolu doğum günü mesajı…

oğulcan engin sinan engin

“Her Gece Seda İçin Gazinoya Gidiyordum”

Eski futbolcu ve teknik direktör Sinan Engin’in, Seda Sayan ile 1990 yılında evlenmişti. Seda’nın kalbini kazanmak için çok uğraşan Sinan Engin, yıllar sonra her gece şarkılarını dinlemek için Maksim Gazinosu’na gittiğini ve Seda Sayan sahnedeyken onu gül yağmuruna tuttuğunu itiraf etmişti.

seda sayan sinan engin

Evlenmelerinin ardından bir sene sonra oğulları Oğulcan dünyaya gelmişti. Sinan Engin’in işi için Ankara’ya taşınmak zorunda kalan Seda Sayan, sahnelere bir süre ara vermek zorunda kalmış ve sonunda eşinden boşanarak İstanbul’a geri gelmişti.

“O Dünyanın En İyi Babası”

Seda Sayan bugün eski eşinin doğum günü için sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Oğlu Oğulcan ile babasının fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı, paylaşımın altına şu güzel yorumları yaptı: “Doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası. Rabbim seni evlatlarının başından eksik etmesin, sağlıkla yaşa inşallah.”

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doğum günün kutlu olsun Dünyanın en iyi babası Rabbim seni evlatlarının başından eksik etmesin sağlıkla yaşa inşallah ??? @sinanengin @ogulcanengin @elifeengin

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi ()

Seda Sayan Elif Engin’i de Unutmadı!

Sinan Engin’in Seda Sayan’dan boşandıktan sonra evlendiği Ayşe Karasu’dan Elif adında bir kızı daha var. Görünüşe bakılırsa iki kardeşin anneleri farklı olsa da aralarından su sızmıyor. Seda Sayan sosyal medya paylaşımında ikinci fotoğrafa Oğulcan ve Elif kardeşlerin fotoğrafını ekleyerek, Elif Engin’i etiketlemeyi de ihmal etmedi.

seda sayan oğulcan engin elif engin

Seda Sayan, Ayşe Karasu Engin ve Elif ile sık sık görüştüğünü ve aralarının çok iyi olduğunu söylüyordu. Bu konu hakkında daha önce kendisine yöneltilen sorulara ise; ” Ayşe ile aramız çok iyi. Biz hep iyi arkadaş olduk. Zaten Sinan ile de dostça ayrılmıştık. Rabbim bize pırıl pırıl iki evlat verdi.” Cevabını vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz