O Hayat Benim 77. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

16 Ocak 2016
O Hayat Benim 77. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

O Hayat Benim dizisi geçtiğimiz Pazar günü son bölümü ile ekranlara gelmişti. Heyecan ve duygu yüklü sahnelerin yaşandığı dizide Efsun ve Sultan’ın hayatları Kenan’ın elleri arasına girmiştir. Sultan ise Efsun’u koruyabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Kenan’ın son yıllarda kayıp olması ve uzun bir aradan sonra ortaya çıkarak Atahanların hayatına girmesi geçmiş yıllarda Hülya ile arasında geçenleri bilenler tarafından kötü yorumlanmaktadır.

Mehmet Emir’in yaşadığı olaylardan dolayı herkes Hülya ve Arda’yı suçlayan Fulya’ya doğru yönelmiştir. Ancak Fulya sesini bastırmak isteyecek gibi gözükmemektedir.

Kısmetsizler Mahallesi’nin Hanife’si ise öğrendiği sırrı ortaya çıkartarak yengesi olan Ganimet’i köşeye sıkıştırmaya başlar. Sultan ise İlyas’ın yardımı ile yarım kalan laflarını ortaya döker. Efsun ile ilgili yanlış bilinen her şey artık öğrenilecektir. Ateş’in başına gelenler ise tüm hayatların bir anda durma noktasına gelmesine yol açar.

Ateş ile Bahar’ın umutları giderek tükenmeye başlar ve kendilerini büyük bir arayış içerisinde bulurlar. Fox TV ekranlarında 17 Ocak Pazar günü saat 20:00’de yayınlanacak olan son bölümü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Geçtiğimiz bölümde Bahar için beklenmedik gelişmelerin yaşanması, Kısmetsizler Mahallesi’nden kalkan cenaze ve ölüm ile birlikte mahallenin başına gelen tüm olaylar 77. bölümde izleyenlere Fox TV’den aktarılacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz