Seksenler 185. Bölümde Ergün İş Bulabilecek mi?

Seksenler 185. Bölümde Ergün İş Bulabilecek mi?

Türk televizyonlarının renkli dizilerinden olan Seksenler yeni bölüm fragmanını izleyenleri ile paylaştı. 32 yıllık geçmiş dönemdeki Türk ailesinin hayatını anlatan güçlü oyuncu kadroya sahip olan Seksenler dizisinde bu hafta Çınaraltı mahallesinde ilginç olaylar yaşanacak.

Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, İlker Ayrık ve Ayşe Tolga gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Seksenler dizisinde bu hafta Ergun, uzun süredir aradığı yeni işine kavuşacak. Ergun’un iş bulması ise Nazlı ile olan evlilik planlarının hareketlenmesine yol açacak. Rukiye ile Nazlı’yı ise büyük bir düğün telaşı saracak.

Mahalleli arasında yaşanan spor toto heyecanı ise 185. yeni bölümde eğlenceli anların yaşanmasına sebep olacak. Her hafta farklı bir olayın meydana geldiği dizide Belediyede işe giren Ergun artık Fehmi tarafından daha güvenilir bir kişi olarak görülmektedir. Ergun’un yeni işini bulmasına sevinen Fehmi, artık Rukiye ve Nazlı’ya düğün hazırlıklarına başlamaları için fikirler vermeye başlar.

Nazlı ve diğer herkes Ergun ile yapılacak olan evlilik olayına karşı büyük bir sempati duymaya başlarlar. Mahallelinin spor toto kuponunu ortak doldurması ise kahkaha tufanlarına yol açacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz