Sungurlar Dizisi Fox TV’ye Geçiyor

19 Mart 2016
Sungurlar Dizisi Fox TV’ye Geçiyor

Milyonlarca izleyiciye sahip olan Sungurlar dizisi son olarak Samanyolu TV için alınan karar neticesinde yayın hayatına ara v ermişti. Kanalın kapatılması ile birlikte yeni kanal arayışı içine giren Sungurlar dizisinin yeni bölümünün Fox TV ekranlarında yayınlanacağı açıklandı. Fox TV’ye geçiş yapan dizinin çekimlerine ise başlanmış durumda.

Cumartesi günlerinin reyting rekorları kıran dizisi Sungurlar’ın çekilmekte olan yeni bölümleri, yeni oyuncu kadrosu ile birlikte yakında Fox TV ekranlarında izleyenler ile buluşacak. Yaşanacak olan büyük çatışmaların ilk kıvılcımları Fox TV’de yayınlanacak olan yeni bölümlerde ortaya çıkacak.

Yeni Bölümler Cumartesi Günleri Yayınlanacak

Ortadoğu’da yaşanmakta olan olayları ve Türkiye’yi bölmek isteyen terör örgütlerini konu alan Sungurlar dizisinin Fox TV’de başarılı reyting sonuçları elde etmesi bekleniyor. Yeni bölümlerini tekrar Cumartesi akşamları yayınlayacak olan Sungurlar’da son olarak örgütün liderleri Serdar Komutan’a ölmeden önce Türkiye için hazırladıkları felaket planlarını izletiyordu. Gördükleri karşısında dehşete düşen komutan ise planı durdurmak için çaresiz bir şekilde girişim yapmaya hazırlanıyordu.

Büyük beklentiler ile Fox TV için yayına hazırlanan Sungurlar dizisinin kesin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi ise şimdilik bulunmuyor. Haberler gelmeye devam ettikçe sizlere buradan bilgi vermeye devam edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz