Kertenkele 57. Bölümünde Kara Kemal ile Gerilim Yaşanıyor

Kertenkele 57. Bölümünde Kara Kemal ile Gerilim Yaşanıyor

ATV ekranlarının beğenilen dizileri arasında yer alan Kertenkele yeni bölümü ile izleyenlerinin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Son yaşanan gelişmelerden sonra büyük bir heyecan ile beklenen 57. bölümde yine heyecan ve eğlence dolu anlar yaşanacağı ortaya çıktı.

Yayınlanan fragmanda Kertenkele’nin en sonunda Şeyma’ya kavuştuğunu görüyoruz. Ancak Kertenkele’nin Şeyma’ya kavuşması dizideki tüm dengelerin bir anda karışmasına sebep olacak. Kahramanımızın başı bu kez yeni belalar ile dertte olacak. Kara Kemal’in intikam yemini etmesi ise Kertenkele’nin dövüşmekten başka bir çaresinin kalmamasına yol açıyor.

Ünsal komiser Akıncı’nın etrafını bir anda sarmaya başlayınca ani bir hamle ile onu kenara sıkıştırmayı bu kez başarıyor. Sokrat, torunu olan Şeyma ile Kertenkele’nin arasını bozabilmek için gizemli bir fedai ekibini araya sokuyor. Kertenkele’nin kızı olan Şeyma ile kavuşması ise malikanede ortalığın karışmasına sebep oluyor.

Dövüşçüleri bir araya getirerek yasa dışı bahisler toplayan bir çetenin Melis’e zarar vermek üzere olması Kara Kemal’i harekete geçiriyor. Kemal sevdiği kadın için bir dövüş turnuvasında ölümüne dövüşmek zorunda bırakılıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz