Sektörün En İddialı Ailesinin Üyeleri Hande Soral ve Bensu Soral: “Birbirimizin aklı ve kalbiyiz”

Dilek Yeğin

Haberler

16 Kasım 2020

Sektörün En İddialı Ailesinin Üyeleri Hande Soral ve Bensu Soral: “Birbirimizin aklı ve kalbiyiz”

Hande Soral ve Bensu Soral, televizyon ve sinema sektörünün en önemli yüzlerinden. Ama birbirlerini her şeyden önde tutuyorlar!

Bensu Soral ve Hande Soral

Hande Soral ve Bensu Soral televizyonda ve beyaz perdede fırtınalar estiren bir ikili. Hande Soral’ın 10 yıl önce Küçük Kadınlar dizisi sayesinde sektörde yakaladığı çıkışı kardeşi Bensu Soral takip etti. Geldikleri noktada abla kardeş televizyon ve sinemada en sevilen oyuncular arasına ismini yazdırdı. Hande Soral son olarak reyting rekortmeni dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncusu oldu. Bensu Soral da reklamlarla karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin en sevilen oyuncuları arasında anılmak Soral kardeşler için bir yük yaratmadı. İkili, şöhretin aralarını açmasına izin vermedi. İşte içinizi ısıtacak bir kardeşlik ilişkisi…

“Beni ablam yarattı”

Bensu Soral ve Hande Soral

Bensu Soral, röportajlarında ablası için “Beni o var etti” diyor. Hande Soral ise bu vefalı davranışa karşı “Kardeşler olarak birbirimizi var ettik” diyor. Kardeşini her fırsatta öven Soral, “Bu ailenin Semiramis’i ben olabilirim, Ajda Pekkan o olsun. Bensu şu anda en güzel Türk aktris, bakmaya doyamıyorum” diyerek kardeşini ne kadar sevdiğini gösteriyor.

Bensu Soral ise “Ablam sürekli örnek aldığım biri ve idolüm. Özgür, kararlı ve ayakları üzerinde durup kalbiyle yaşamasına imreniyorum” diyerek ablasına övgüler yağdırmayı ihmal etmiyor.

Biri Çapkındı Biri Şişman!

Hande Soral ve Bensu Soral

Kardeşler birbirlerinin sırlarını da zaman zaman ele veriyor. Örneğin, ekranın en fit isimlerinden Bensu Soral çocukken çok kiloluymuş! Hande Soral ise çok çapkınmış, çok küçükken bile hep sevgilisi varmış.

En Yakın Arkadaşım!

Bensu Soral ve Hande Soral

Hande Soral ve Bensu Soral aralarındaki bağın “kardeşten öte” olduğunu söylüyor. İstanbul’a ilk geldikleri dönemde 6 sene beraber yaşayan kardeşlerin bağı o dönemde daha da güçlenmiş. Bensu Soral, ablası için “Eşsiz bir şey. Kendimden çok Hande’yi düşünüyorum” derken ablası da onun için “Hem Kardeşim hem de en yakın arkadaşım” diyor.

Birbirlerini Tamamlıyorlar!

Hande Soral ve Bensu Soral

Bensu Soral ve Hande Soral birbirlerinin eksik yanlarını tamamlıyor. Çünkü Hande Soral kalbiyle, Bensu Soral da aklıyla hareket edenlerden! Hande Soral bu durumu, “Biraz o benim aklım, biraz ben onun kalbiyim” diye niteliyor.

Mutlaka Beraber Oynamak İstiyorlar!

Soral ailesi

Hande Soral ve Bensu Soral bir gün mutlaka abla-kardeş rolünde oynamak istediklerini söylüyor. Hatta diğer kardeşleri Bedirhan Soral da oyunculuğa başladığına göre üç kardeş birlikte de oynayabilir! Hande Soral, babasının bu durumla “Sıra bizde” diyerek dalga geçtiğini söylüyor ve ekliyor “Böyle böyle sektörü ele geçireceğiz!‘”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz