Selçuk Yöntem, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Dönüyor

admin

Haberler

29 Temmuz 2016

Selçuk Yöntem, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Dönüyor

Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek gibi efsaneleşmiş dizilerden tanıdığımız usta oyuncu Selçuk Yöntem, uzun yıllar boyunca mafya dizilerinin aranılan yüzü olmayı başarmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden gelen teklifi kabul eden oyuncu şimdi ise dizinin yeni sezonunda yer alacak.

Son olarak dizinin finalinde Müjde Uzman'ın ayrılması Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca ikilisinin geleceği hakkında büyük bir merak konusu yaratmıştı. Yeni sezon ile birlikte aynı zamanda birtakım yeni isimler daha dizinin kadrosuna dahil edilecek.

Dizinin Yeni Sezonunda Darbe Konusu da Es Geçilmeyecek

ATV ekranlarında yayınlandığı ilk bölümden beri her Salı günü reyting rekorları kırmayı başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu başarısını koruması bekleniyor. Meryem Uzerli transferinden sonra Selçuk Yöntem'in de diziye dahil edilmesi dizinin yeni sezonunun daha renkli geçmesini sağlayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon bölümlerinde ülkemizde yaşanan darbe konusunun da işleneceği söyleniyor. Dizinin yeni sezonunun ise Eylül ayının ortalarında ATV ekranlarında yeni oyuncu kadrosu ile birlikte başlayacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz