Seviyor Sevmiyor Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

29 Temmuz 2016
Seviyor Sevmiyor Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kısa süredir ATV ekranlarında yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisi yaz aylarında ortaya çıkan projeler arasında en başarılı olanlardan olmuştu. MF Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen romantik komedi türündeki dizi Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Ancak dizinin son dönemlerde reyting sonuçlarında aranılan başarıya ulaşamaması yapımcıları ve dizi ekibini endişelendirmiş durumda. Gelen yeni haberlere göre ise ünlü dizi reyting sonuçlarının düşük olmasından dolayı final yapacak.

21 Eylül Final Günü

15 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanan dizi hemen ardından yayın gününü değiştirerek Salı günleri yayınlanmaya başlamıştı. MF Yapım ve ATV arasında yapılan anlaşmanın 13 bölümlük olduğunun söylenmesi ise dizinin 21 Eylül 2016 tarihinde final yapacağını bizlere gösteriyor.

13 bölümlük yapılan anlaşma eğer dizi reyting sonuçlarında düşüş yaşamaya devam eder ise yayından kaldırılacak. Fakat dizinin son bölümlerinde başarılı ilerlemiş olması dizinin 21 Eylül tarihinden sonra da devam edebileceğinin sinyallerini veriyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz