Selin Ciğerci Aldatma ve “Bıçak Çekme” İddialarına İsyan Etti: “Herkes kendi kapısının önünü süpürsün”

Aleyna

Haberler

21 Kasım 2020

Selin Ciğerci Aldatma ve “Bıçak Çekme” İddialarına İsyan Etti: “Herkes kendi kapısının önünü süpürsün”

Selin Ciğerci hakkında atılan iftiralara ve cinsiyet değiştirmesiyle ilgili eleştirilere uzun bir videoyla cevap verdi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Selin Ciğerci’nin eşi futbolcu Gökhan Çıra tarafından aldatıldığı iddia edildi. Seren Serengil ise skandal açıklamalar yaparak “Selin Ciğerci eşinin kendisini aldattığı kadına bıçak çekti” iddiasını ortaya attı! Serengil daha önce de Selin Ciğerci’nin cinsiyet değiştirmesiyle ilgili pek çok aşağılayıcı yorumda bulundu. Dünkü yayında da “Kadın dedim ama Selin Ciğerci işte” yorumu başta olmak üzere kullandığı aşağılayıcı ifadeler çoğu kişinin tepkisine yol açtı. Twitter’da #SerenSerengilYargılansın hashtagi bile açıldı!

Instagram’dan Çıkan Aldatma İddiası!

Gökhan Çıra, Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer

Selin Ciğerci cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu ve sonrasında futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Şu anda da Türkiye’nin en çok satan kozmetik markalarından birinin sahibi. Tüm önyargılara rağmen birbirine sahip çıkan çiftin mutluluğu ve birbirlerine olan desteği gözlerinden okunuyor.

Ancak geçtiğimiz günlerde bu evliliğin ortasına resmen bir bomba düştü! Gökhan Çıra’nın eşini Survivor’ın eski yarışmacılarından Melisa Emirbayer ile aldattığı söylendi. Bunun tek kanıtı ise Instagram’da birbirlerini takip etmeleri ve fotoğraflarını beğenmeleri!

“Selin Ciğerci Bıçak Çekti”

Gökhan Çıra, Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer

Seren Serengil ise dün Söylemezsem Olmaz programında yaptığı açıklamalarla olayı büyüttü. Serengil, Selin Ciğerci’nin Melisa Emirbayer’i dövdüğü ve bıçak çektiği iddiasını gündeme getirdi. İddiaya göre Ciğerci kavgayı ayırmak isteyenlere de bıçak çekmiş ve “Ben sokaklardan geldim” diyerek Emirbayer’in yüzüne kezzap atmakla tehdit etmiş!

“İyiler her zaman kazanır”

Melisa Emirbayer ise dün Instagram’da uzun bir not paylaşarak bunların hepsinin bir senaryodan ibaret olduğunu ima etti.

“Gideyim mi buralardan”

Selin Ciğerci ise konuşmayacağını söyledi ancak dayanamadı. Kendisine iftira atıldığını söyleyen Ciğerci, bu senaryoları da markasının büyümesini kıskananların yazdığını ifade etti.

Selin Ciğerci, “Cinsiyet değiştirdiği için aldatılması normal” ve “Anne olamayacaksın, iki elim yakanda” gibi yorumların kendisini çok üzdüğünü söyledi. “Varsa bir hatam Allah’ım affet dedim zamanında” diyen Ciğerci, “Herkes kendi ahlakına baksın, kendi kapısının önünü süpürsün, ben kimseyle uğraşmadım” diyerek isyan etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz