Gülşen ve Erol Köse’nin Yasak Aşkı Biteli Yıllar Oldu Ama Hala Olay Yaratıyor! “Damadınız yatağımda…”

Aleyna

Haberler

21 Kasım 2020

Gülşen ve Erol Köse’nin Yasak Aşkı Biteli Yıllar Oldu Ama Hala Olay Yaratıyor! “Damadınız yatağımda…”

Müzik prodüktörü Erol Köse ve ünlü popçu Gülşen arasında yaşanan yasak aşk herkesin malumu. Üç yıl kadar süren ve 2006’da biten bu ilişki hakkında hala ilginç detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Erol Köse ve Gülşen

Ünlü şarkıcı Gülşen, 1990’larda yaptığı “Be Adam” şarkısından sonra uzun zaman ortadan kayboldu. Bu şarkının klibi nedeniyle “pijamalı kız” olarak bilinen Gülşen, 2004 yılında “Of Of” hitiyle inanılmaz bir patlama yaşadığında tanınmayacak kadar değişmişti.

Gülşen

Gülşen’in seksi imajının en büyük mimarı da prodüktörü Erol Köse’ydi. Hatta Sarışınım klibinde müstehcenliğin derecesi çok üst noktaya çıktığı için ekip klibi çekemedi ve yönetmenlik işi Erol Köse’ye kaldı!

Şirketindeki diğer şarkıcılara da bu tarz imajlar yaratan Köse’nin Gülşen’e olan ilgisi sadece “iş ilişkisi” olarak görüldü. Ama yasak aşk Erol Köse’nin itirafıyla ortaya çıktı!

Canlı Yayında İtiraf!

Gülşen

Erol Köse, 2006 yılında jüri üyesi olduğu Star Avı programının finalinde Gülşen’le aşk yaşadığını açıkladı. Daha tuhaf olan durum henüz birkaç gün önce eşi Ajlan Köse ile davetlere katılmasıydı! Gülşen de apar topar bir basın açıklaması yaparak “Bana boşandığına dair belge gösterdi, evli bir adamla hiçbir zaman aşk yaşamam. Evli olduğunu öğrenince ilişkiyi bitirdim” dedi.

Ancak Ajlan Köse, bu ilişkiyi bir yıldır bildiğini hatta Gülşen ve eşiyle bu durumu konuştuğunu açıkladı! Böylece Gülşen’in “Boşandılar sandım” söylemi boşa düşmüş oldu.

Erol Köse ve Gülşen

Ancak Köse çifti gerçekten de 2005’in aralık ayında boşandı! “Hala evliyiz” iddiaları da bu boşanma belgesinin ortaya çıkışıyla çürütüldü. Erol Köse boşandıktan sonra “Gülşen’le yapamayacağımı anladım” diyerek tekrar eski eşine döndü!

Nez’i Şirketten Kovdurtmuş!

Nez ve Gülşen

Bu karmaşık ilişki yumağı ardında iki büyük dedikodu bıraktı. Birincisi Gülşen’in 2000’lerin en büyük çıkışını yapan ve en büyük rakibi Nez’i Erol Köse’nin şirketinden kovdurtmasıydı. Bu iddiayı yıllar sonra herkes doğruladı.

“Damadınız yatağımda uyuyor”

Erol Köse

Öbür iddia ise ilişki yaşadıkları dönemde Gülşen’in Erol Köse’nin kayınvalidesini arayarak sürekli “Damadınız şu anda yatağımda, inanmıyorsanız fotoğraf göndereyim” demesiydi! Bu iddiayı dillendiren tek kişi de Erol Köse’ydi ve telefon ekstrelerinin hala kendisinde olduğunu da iddia etti. Köse’nin iddiasına göre Gülşen eşi Ajlan Köse’yi de sürekli “Boşanın” diye aramış!

Gülşen Yasak Tanımadı!

Gülşen

Bu ilişki bittikten sonra Erol Köse eski sevgilisi Gülşen’e de -Nez’e yaptığı gibi- müzik sektöründe ambargo uyguladı. Ancak Gülşen yeteneği ve azmiyle bu ambargoyu aşmayı başardı. Şimdi de sektörün en yetenekli aranjörlerinden biriyle hem iş hem de aşk hayatında zirveyi yaşıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz