Galiba Nusret’ten Virüs Bulaşmıyor! Restorana Gelen Çocukları Tek Tek Öptü!

Aleyna

Haberler

19 Kasım 2020

Galiba Nusret’ten Virüs Bulaşmıyor! Restorana Gelen Çocukları Tek Tek Öptü!

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe’nin adı yine bir skandala karıştı. Restoranına gelen çocuklara kendi fotoğrafını bastırdığı mama önlüklerini dağıtan Nusret, çocukları öpünce kıyamet koptu!

Nusret

Ünlü işletmeci ve “sosyete kasabı” Nusret Gökçe’nin adı her gün başka bir skandala karışıyor! Nusret, bu kez de garip pazarlama stratejisi için pandemi önlemlerini hiçe sayınca çok sert tepkiler aldı.

“Nusret’in virüsten haberi yok”

Nusret

Nusret Gökçe’nin -namıdiğer #SaltBae- ünü tüm dünyaya yayılmış durumda. Ünlü işletmecinin Nusr-et markasının ABD ve Dubai başta olmak üzere pek çok ülkede şubesi var. Dubai’deki şubelerden birinde yaşanan olaylar hem “Bu ne kibir” hem de “Nusret’in virüsten haberi yok herhalde” dedirtti!

“Hyaranlarıyla” Fotoğraf Paylaştı

Nusret Gökçe, Dubai’deki restoranından önce hayranlarıyla çektirdiği şu garip fotoğrafı paylaştı.

Nusret'in attığı story

Ancak Nusret’e bu “hayran pozu” yetmemiş gibi görünüyor!

Teker Teker Sarılıp Öptü!

Nusret

Nusret’in ilginç pazarlama stratejileri herkesin malumu. Et tokatlarken videolar ve kesilmeye giden hayvanlarla fotoğraflar paylaşan Nusret’in en tutan stratejisi de ona dünya çapında ün kazandıran “tuz serpme” hareketi oldu. Ancak aşağıdaki videoyu görünce Nusret’in pazarlama taktikleri konusunda sınır tanımadığını anladık!

Restoranına gelen çocuklara kendi fotoğrafını bastırdığı mama önlükleri hediye eden Nusret, “Bu ne kibir” dedirtti. “Nusret’tir ne yapsa yeridir” diye düşünenler için asıl darbe Nusret’in çocukları tek tek öpmesi oldu! Çocukların ailelerinin de “Harika, muhteşem” vb. tepkiler vererek olayı videoya çekmesi ayrı bir gariplik! Belki de Dubai’de maske ve sosyal mesafe önlemleri buradaki kadar sert değildir. Ancak durmadan seyahat eden ve önlemlere uymayan Nusret’e “Kimsenin hayatını tehlikeye atma hakkın yok” denildi ve çok ağır eleştiriler geldi.

Nusret

Gördüğümüz kadarıyla Nusret ya virüsün ona bulaşmayacağını düşünecek kadar kibirli ya da Covid-19 önlemlerini dikkate almayacak kadar umursamaz! Pandeminin ortasında böyle bir davranışı başka ne şekilde açıklayabiliriz ki?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz