Güldür Güldür Show’un Efsane İsmi Alper Kul Çok Değişti: “Bambaşka Biri Oldum!”

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Güldür Güldür Show’un Efsane İsmi Alper Kul Çok Değişti: “Bambaşka Biri Oldum!”

Güldür Güldür Show’un ilk akla gelen isimlerinden olan oyuncu Alper Kul, yaşadığı değişimi dile getirdi. Ailesiyle ilgili soruları tüm içtenliği ile cevaplandıran başarılı oyuncu köklü değişim yaşadığını söyledi.

“Hayata Olumlu Bakan Bir Aileyiz.”

Verdiği bir röportajda ailesiyle ilgili soruları yanıtlayan başarılı oyuncu Alper Kul, karantina döneminde yaşadıklarını anlattı. Ailesiyle birlikte hayata olumlu yönden baktıklarını söyleyen Kul, “Çocukların ödevlerine yardım ediliyor, oyun oynanıyor ve masal okunuyor. Normal bir aileyiz yani.” açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncu Alper Kul, karantina döneminde oyuncu eşi Aylin Kontante ile çektikleri videolarla herkesi güldürmeyi başarmıştı. Yaşanan bu zorlu süreçte Kul çifti takipçilerini evden güldürmeye devam etmişti. Favorilerimizden birini buraya bırakıyoruz. İkilinin ev hali, sizlerin de keyfini yerine getirecek.

“Bambaşka Bir İnsan Oldum”

blank

“Evlenmeden önceki Alper Kul ile evlendikten sonraki Alper Kul arasında içsel olarak büyük değişimler var mı?” sorusu üzerine başarılı oyuncu, “Var. Çok var hemde!” yanıtını verdi. Özellikle çocuk sahibi olduktan sonra bambaşka bir insan olduğunu söyleyen Alper Kul, “Tüm önceliklerim, beklentilerim, hedeflerim, hazlarım kökten değişti. Daha sakin ve huzurlu bir insan oldum.” cevabı ile yaşadığı büyük değişimi dile getirdi.

blank

Eşi Aylin Kontante ile yaşadığı bir sorunda ikisinin de karşılıklı adım attığını söyleyen Kul, “O da ben de tutamayız. Oturur konuşuruz. Ne düşündük, ne hissettik anlatırız. Ara yolu bulur, sarılıp devam ederiz.” yanıtını verdi. “Çok anlatıp nazara gelmeyelim, çok şükür güzel bir ilişkimiz var.” diyen Alper Kul, şanslı hissettiğini de dile getirdi.

Yeni Kitabı Yayımlandı

Ünlü oyuncunun “Dışarıdakiler” adını verdiği yeni kitabı da yayımlandı. Alper Kul, İnkılap Kitabevi’nin raflarında yerini alan kitabı için; “Ütopik bir köy vardı zihnimde, izole bir yaşam alanı. Tamamen kendi kültürünü oluşturabilmiş bir köy. Çıkış noktam bu oldu.” açıklamasını yaptı. Eşi Aylin Kontante de, sosyal medya hesabından kitabın fotoğrafını paylaşarak eşi Alper Kul’un yaşadığı heyecanı belirtti.

Benzer Haberler

Mensur 8 Şubat 2021

Bazen oyuncular hayatların bir bölümünde verdiği kararlarla negatif bir kırılma noktası yaşayabiliyor. Biz alper kulu’u güldür güldür showda tanıdık ve çok sevdik. Umarım yanlış kararlar vermez. Bakınız hüseyin karakteri. hüseyin karakteri diyorum çünkü ismini bile hatırlayamadım. Anlatabildimmi.

Yorum Yaz