Sen Çal Kapımı Setinde Koronavirüs Paniği! Çekimler Durdu

Aleyna

FOX

17 Ekim 2020

Sen Çal Kapımı Setinde Koronavirüs Paniği! Çekimler Durdu

FOX’un sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’nın setinde koronavirüs paniği yaşandı. Çekimlere bir süre ara verildi.

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezonda biraz kan kaybetse de hala çok seviliyor. Dramalar ve tarihi dizilerin arasında izleyiciye nefes aldıran romantik komedinin özellikle YouTube izlenme oranları çok yüksek. Son bölümde yaşanan gelişmelerin ardından dizinin izlenme oranlarının daha da yükselmesi bekleniyordu. Ancak dizi setinde koronavirüs paniği yaşandı.

Elçin Afacan’ın Testi Pozitif Çıktı

Elçin Afacan

Sen Çal Kapımı dizisi yazdan bu yana çekiliyor ve Covid-19 önlemlerinin en yoğun alındığı setlerden biri. Önlemler sayesinde çekimlerde aylardır bir sıkıntı yaşanmasa da bu kez korkulan oldu. Dizide Melek karakterini canlandıran Elçin Afacan’ın Covid-19 testi pozitif çıktı.

Sevilen oyuncu Afacan’ın test sonucunun ardından sette büyük bir panik yaşandı. Çekimler bir süre durdu ve tüm ekibe yeniden test yapıldı. Neyse ki diğer sonuçlar negatif çıktı.

Setten Yeni Fotoğraflar Geldi

Set bir süreliğine dursa da iç rahatlatan test sonuçlarının ardından çekimler yeniden başladı. Başrol oyuncusu Kerem Bürsin, setten eğlenceli bir fotoğraf paylaşarak “Sorun yok” işareti verdi.

Çarşamba günleri yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yayın gününe yetişmesi için tüm ekip daha yoğun bir şekilde çalışmaya başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz