Acun Ilıcalı’dan Müthiş Hamle! Sihirli Annem Dizisi Geri Dönüyor

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2020

Acun Ilıcalı’dan Müthiş Hamle! Sihirli Annem Dizisi Geri Dönüyor

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu EXXEN, yeni yılda yayına girmeye hazırlanıyor. Birbirinden iddialı yapımları ve isimleri buluşturan EXXEN’den sürpriz bir hamle daha geldi.

Acun Ilıcalı, 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlamaya hazırlanan yeni platformu EXXEN için titizlikle çalışmaya devam ediyor. Platformun yayınlayacağı yapımlar yavaş yavaş medyaya yansıyor. Ağırlıklı olarak kaliteli mini dizileri ve Acun Ilıcalı’nın markası haline gelen yarışmaları izleyeceğimiz platformdan sürpriz bir haber daha geldi.

Bir Dönemin Efsanesi Geri Dönüyor

Sihirli Annem kadrosu

Acun Ilıcalı, 2000’li yılların başına damga vuran Sihirli Annem dizisini yeniden çekmek için Süreç Film’le anlaştı. Sihirli Annem için daha önce de böyle bir deneme yapıldı ancak uzun ömürlü olamadı. Neyse ki Sihirli Annem’i tekrar çekmek için oldukça uygun bir zamandan geçiyoruz. Bir süredir tekrarları yayınlanan dizi sosyal medyada sık sık gündeme geliyor ve oyuncuları yıllardır dizi çekmese de gündemden düşmüyor.

Kimler Diziye Geri Dönecek?

Zuhal Topal ve Suat Sungur

Süreç Film’in 20 bölüm olarak planladığı dizinin oyuncu kadrosu hakkında net bir bilgi yok. Ancak izleyicilerin en büyük isteği aynı oyuncu kadrosunu görmek olduğu için bu yönde bir hamle yapılması bekleniyor. Dizinin oyuncuları da sık sık bir araya geldiklerini ve projeyi tekrar çekmek istediklerini dile getiriyor.

“Melisa’ya teşekkür ederiz!”

Melisa Ilıcalı

Çoğu sosyal medya kullanıcısı bu kararın arkasında Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın küçük kızları Melisa’nın olduğunu düşünerek esprili paylaşımlar yaptı. “Melisa’ya teşekkür ederiz” diyen kullanıcıların esprileri aslında gerçeği yansıtıyor olabilir. Genelde yarışmalar, talk showlar ve diziler üzerinden giden Acun Ilıcalı, platform için çocukları da dikkate almış gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz