Sen Çal Kapımı Setinden Yeni Video! Hande Erçel ve Kerem Bürsin Arasındaki Aşk İddiaları Yeniden Alevlenecek

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Sen Çal Kapımı Setinden Yeni Video! Hande Erçel ve Kerem Bürsin Arasındaki Aşk İddiaları Yeniden Alevlenecek

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in aşk yaşadığı iddiaları yeniden ortaya atıldı. İkilinin setteki samimi halleri bu iddiayı doğruluyor gibi görünüyor!

Hande Erçel Kerem Bürsin

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”, Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i bir araya getirdi. Rating konusundaki talihsizlikleriyle bilinen ikilinin adı ilk duyulduğunda herkes, “Bu dizi uzun sürmez” demişti. Ama dizinin tanıtım fragmanları, ikilinin arasındaki uyumun tavan yaptığını gösteriyordu. Öyle de oldu! Dizi yaz sezonunda yüksek izlenme oranları yakaladı ve yurt dışı satışları iyi gitti. Yeni diziler yayına girdikçe rating başarısı düşse de, sosyal medyanın yıldızı her zaman “Sen Çal Kapımı” oldu!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Bu başarıdaki en büyük paylardan biri de başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e ait. Dizi konusundaki makus talihlerini “Sen Çal Kapımı” sayesinde yenen ikili, kariyer yolunda büyük bir adım attı. Hande Erçel, diziden sonra Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu oldu ve art arda reklam anlaşmaları imzalamaya başladı. Kerem Bürsin de en az “Güneşi Beklerken” dönemindeki kadar popüler. Ama ikilinin sadece işte değil, aşkta da kazandığı söyleniyor!

İddialar Hiç Bitmiyor

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Hande Erçel’in dizi başlar başlamaz sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrılması soru işaretleri yaratmıştı. Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i programında ağırlayan Acun Ilıcalı’lı bile engellemesi de öyle! İkilinin arasındaki olağanüstü uyum, birbirlerine her konuda destek olmaları ve Murat Dalkılıç’ın kıskançlıkları aşk iddialarını doğurdu.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Ama iki oyuncu da her fırsatta bunu yalanladı. Son olarak, Kerem Bürsin çok konuşulan ödül töreni gecesinde muhabirlere “Öyle bir şeyden ilk sizin haberiniz olur” dedi. Ama setten gelen yeni video iddiaları tekrar alevlendirdi!

Makyajını Hande Erçel Yaptı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in sette çok iyi anlaştığını ve bunu iyi arkadaş olmalarına bağladıklarını cümle alem biliyor. Ama ne zaman ikisinin bir video sızsa, “Aşk yaşıyorlar” iddiaları tekrar ortalığı yıkıyor. Bu kez de öyle olacak!

Hande Erçel’in Kerem Bürsin’e makyaj yaptığı ve bacak bacağa oldukları görüntüler yine olay yaratır. Sonra da “Biz çok iyi arkadaşız” açıklaması gelir, bizden söylemesi!

Benzer Haberler

Hayır 16 Mart 2021

Yok artık

Yorum Yaz